Hybridní výuka - pohled pedagoga Ivana Melíšková

Přemýšlíte o hybridním modelu výuky? Přečtěte si první reakce a zkušenost prvostupňové paní učitelky. V čem vidí podstatu takovéto výuky? Úplným z..

Online výuka může téměř úplně nahradit výuk.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík

Po tom, co bylo jasné, že školy nebudou uzavřeny jen 2 týdny, jsem začal přemýšlet nad ideálním systémem, jak pokračovat co nejlépe ve výuce. A při..

04.05.2020
MŠMT dne 30. 4. zveřejnilo soubor hygienick.. zdroj MŠMT

Ministr školství Robert Plaga včera, v pátek 1. května, na tiskové konferenci oznámil, že resort materiály finalizoval a nyní budou distribuovány ..

04.05.2020
Jak podpořit přípravu předškoláků nejen v s.. Iva Loužecká

Několik tipů na aktivity, které jsou dostupné na internetu, nebo je můžeme sami snadno vytvořit.

Ve třetí vlně šablon jsou pro MŠ a ZŠ připr.. zdroj MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy znovu podpoří z fondů EU mateřské a základní školy v celé republice. Finanční podporu v ..

Online výuka 4.A v České Kamenici Dagmar Nebuželská

Každé ráno v devět hodin si sednu k počítači do pokojíku, kde má manžel malé hudební království. Vždy tam sedávám, když se chystám na onl..