Distanční výuka v MŠ Dagmar Nebuželská

Základní školy učí v režimu distanční výuky s krátkými přestávkami již téměř celý rok. Když jsem si vzpomněla na první dny své online výu..

Nahlédněte do knihovny 1. stupně Karolína Napravilová

V multimediální knihovně FRED najdete materiály ihned použitelné ve výuce, vše v češtině, uzpůsobené českému RVP.

Nahlédněte do knihovny Dějepisu a Zeměpisu Karolína Napravilová

Nahlédněte do knihovny Českého jazyka Karolína Napravilová

Nahlédněte do knihovny cizích jazyků Karolína Napravilová

Nahlédněte do knihovny přírodních věd Karolína Napravilová

Nahlédněte do knihovny matematiky Karolína Napravilová

V multimediální knihovně FRED najdete materiály ihned použitelné ve výuce, vše v češtině, uzpůsobené českému RVP.

Standard smíšené výuky na ZŠ Liberec, ul. 5.. Radka Konečná

Minulý týden to byl přesně rok od nařízení distanční formy vzdělávání dětí na základní škole. Naši pedagogové se bleskovým tempem zlepšovali v ..