10.03.2020
Nové SMART aktivity pro český jazyk ke staž.. Ivana Melíšková

Procvičujte čtení a porozumění textu, předložky nebo třeba souvětí souřadné a podřadné a další témata zábavně. Najdete zde připravená interaktivní ..

10.03.2020
Jak na skupinové a kooperativní učení? (2. .. Jiří Hruška

Přinášíme vám pokračování našeho miniseriálu, tentokrát se podíváme, kde se objevuje práce ve skupinách nejčastěji a na doporučení pro zařazov..

04.02.2020
Otázky a odpovědi k závěrečné zprávě projektu zdroj OPVVV, MŠMT

Nemáte jasno ohledně archivace dokumentace nebo údajů, které mají být v systému ESF2014+? Podívejte se na nejčastější dotazy a odpovědi z webu MŠMT..

03.02.2020
Šikovné nástroje pro třídění žáků do skupin Martina Štikarovská

Skupinovou výukou jsem posledních pár let žila, velmi mě bavila a byla jsem pyšná na své žáky, jak pravidla střídání se ve skupinách bravurně zvlá..

03.02.2020
Hledáte staré stránky SMART Exchange? Martina Štikarovská

Určitě jste si už všimli, že staré stránky SMART Exchange od SMART Technologies se počátkem září 2019 změnily. Nyní jsou v novém modernějším hávu..

09.12.2019
První informace k EU Šablonám III Ivana Melíšková

Realizace druhé vlny Šablon je v plném proudu a už se hovoří o EU Šablonách III. Výzva by měla přijít dokonce již začátkem nového pololetí. Připrav..

První setkání se SAM Labs Hana Zbořilová

Poprvé jsem se se SAM LABS setkala na letošním setkání lektorů ve Frymburku, kde jsme měli asi 2 hodiny možnost si stavebnici vyzkoušet. Když jsem..

30.10.2019
Šablony pro ZŠ, MŠ II - Co vás může zajímat? Andrea Jahnická

Máme pro vás opět pár nejčastějších otázek a odpovědí.