15.01.2019
VEX IQ Challenge Europe Open 2019 Finsko Klára Borečková

V červnu 2018 jsme uspořádali 1. robotickou soutěž VEX IQ Challenge (Ringmaster) v České republice. Dva z vítězných týmů (ZŠ Šromotovo, Hranice a ..

14.01.2019
Myšlenkové mapy a jejich tvorba online Pavla Sýkorová

Seznamte se s myšlenkovými mapami – pomohou Vám i Vašim žákům při rozhodování, plánování, umožňují vizuální podporu myšlení, zápis z výuky. Přibliž..

14.01.2019
Mapo, vyprávěj! RNDr. Hana Vaněčková

Mapové příběhy aneb Příběh vyprávěný mapou Už od dětství milujeme příběhy. Rádi je posloucháme, dobře si je pamatujeme a většina z nás je..

Vektor sem, vektor tam Mgr. Hana Ulíková

Nedávno jsem zvala všechny zájemce na společné online setkání tří středních škol s jejich náhledy na použití vektorů. Akce se povedla na tři jedn..

SOUTĚŽ o Kreativní slovník Klára Borečková

Vánoční čas se pomalu blíží, AV MEDIA ve spolupráci s Tomem a Suzi si pro vás připravili soutěž.

Jazyková aplikace Duolingo pro školy Mgr. Roman Kopecký

Možná jste již narazili na aplikaci Duolingo , která je bezesporu nejlepší jazykovou aplikací nabízenou zdarma. Ve škole se dá využívat ke zdoko..

Příprava na soutěž VEX IQ Challenge 2018/2019 Ing. Veronika Šolcová

Žáci naší školy vytvořili dva týmy, které se přihlásily na soutěž VEX IQ Challenge Ringmaster 2019.

Nové učebny přírodních věd z projektu IROP Ing. Veronika Šolcová

Na naší škole jsme vybudovali dvě nové učebny z projektu IROP (Učebny cizích jazyků a přírodních věd ZŠ  nám. Míru, Nový Bor s registračním č..