Nalezeno 438 výsledků

03.01.2024
Miro – virtuální tabule Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete tvořit myšlenkové mapy, online zápisy, časové osy, šablony na programy akcí (workshopy, projektové dny, konference), podklady pro icebreake..

14.12.2023
Blooket – dělejte kvízy zábavněji a dejte š.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Pokud se vám již omrzel Kahoot, Quizizz i Quizlet, tak vyzkoušejte Blooket (https://www.blooket.com/). Tento nástroj oceníte i pokud nejste fanou..

04.12.2023
Classroomscreen – nástroj pro moderování ho.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Řešíte míru hluku v hodině, nevíte jak rozdělovat žáky do skupin, chcete jim nabídnout odpočet minut do konce skupinové práce, získat rychlou ..

10.11.2023
Mentimeter – nástroj pro brainstorming a ho.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Pomocí interaktivního nástroje Mentimeter můžete zapojovat žáky do výuky v reálném čase. Nástroj umožňuje především snadnou realizaci brainsto..

03.11.2023
Nové Připravené zdroje ve SMART Notebooku Martina Štikarovská

S další aktualizací SMART Notebooku v tomto roce se nám v záložce Galerie objevila i nová složka Připravené zdroje .

12.10.2023
Aby všichni dobře viděli aneb Na velikosti .. Ivana Melíšková

Klasické tabule ve třídách v posledních letech postupně nahrazují tabule interaktivní a mnohdy dokonce už škola zvažuje místo tabule s projektorem ..

14.09.2023
Únikové hry v aplikaci ActionBound Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Venkovní únikové hry nejsou jenom nástrojem pro trávení volného času s přáteli a poznávání zajímavých míst, ale umožňují ve výuce zpracovat různá t..

06.09.2023
EdPuzzle ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

EdPuzzle patří stejně jako Canva mezi aplikace, kde mohou materiály vytvářet nejen učitelé, ale i samotní žáci. Princip nástroje je velmi jednoduch..

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů