16.02.2021
Návaznost personální podpory pro SŠ a VOŠ převzato z MŠMT

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje informaci o návaznosti personální podpory škol z výzev šablony SŠ a VOŠ II a Implementace Krajských akčních pl..

09.02.2021
Klub zábavné logiky a základů robotiky na S.. Alexandr Fales

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom? Lektor Alex Fales pro vás na základě svých..

Tandemová výuka – co napsat do záznamu? Alexandr Fales

Dovolte mi tímto článkem uzavřít cyklus článků o tandemové výuce. Tandem jako takový je opravdu přínosem, jak pro spolupracující pedagogy, tak pro ..

Stáž – co napsat do záznamu? Alexandr Fales

Stáž realizovaná v odborné firmě je pro mě zásadní z pozice učitele odborných předmětů. Díky ní se mohu dostat přímo k nejaktuálnějš..

Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol .. Alexandr Fales

Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv (pro SŠ) je velmi zajímavou zkušeností. Pokud máte možnost a čas, kte..

Odborník z praxe – co napsat do záznamu Alexandr Fales

Aktivita s odborníkem z praxe je senzační. Nebojte se jí a zrealizujte ji.

Vzájemná spolupráce pedagogů SŠ aneb inovac.. Alexandr Fales

Už nějakou dobu řešíme společně s panem ředitelem skutečnost, že by bylo dobré inovovat současnou podobu ŠVP všech oborů školy, neboť jsou tyt..

10.12.2020
Malotřídka v dnešní době: nevýhoda, či naop.. Jana Peřinová