12.05.2021
Smíšená výuka pohodlně Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale po covidovém roce asi všichni víme, že se musíme poprat i se situací, kdy část žáků mám..

22.04.2021
To důležité z online konference Smíšená výu.. Karolína Napravilová

Nestihli jste naši online konferenci? Nebo si chcete jen nějaký moment připomenout? V tomto článku najdete shrnuté to nejdůležitější, co v pátek 23..

19.04.2021
Distanční výuka v MŠ Dagmar Nebuželská

Základní školy učí v režimu distanční výuky s krátkými přestávkami již téměř celý rok. Když jsem si vzpomněla na první dny své online výu..

Nahlédněte do knihovny 1. stupně Karolína Napravilová

V multimediální knihovně FRED najdete materiály ihned použitelné ve výuce, vše v češtině, uzpůsobené českému RVP.

Nahlédněte do knihovny Dějepisu a Zeměpisu Karolína Napravilová

Nahlédněte do knihovny Českého jazyka Karolína Napravilová