03.05.2012
Přírodní vědy atraktivně Ivana Melíšková

Výuka přírodovědných předmětů je na školách často podceňována a zaujetí dětí pro fyziku či chemii většinou mizí po seznámení se s prvním vzorečkem ..

29.03.2012
Projekt VZDĚLÁNÍ21 v TV Metropol Ivana Melíšková

Sledujete pořad Supermáma, který vysílá TV Metropol? V průběhu března byli hosty debaty ve studio různí zástupci projektu VZDĚLÁNÍ21. Pokud jste ne..

23.03.2012
Výukové zdroje pro střední školy na internetu Josef Mach

Využijte při tvorbě digitálních učebních materiálů volně použitelných výukových zdrojů a multimediálních souborů na internetu.

01.03.2012
10 000 testových úloh (profesionální obsah .. Ivana Melíšková

Po každé vyložené problematice si učitel potřebuje prověřit pochopení probrané látky žáky / studenty. Nejčastější formou takového prověření je ústn..

29.02.2012
Jak přistupují rodiče k digitální výuce? Ivana Melíšková

Julie Růžičková, mluvčí projektu Vzdělání21, představila v pořadu ČT Sama doma výsledky ankety, která se uskutečnila mezi rodiči.

25.01.2012
BETT aneb Co přijde v roce 2012 Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás reportáž z největšího evropského veletrhu v oblasti vzdělávání - BETT, který se konal již tradičně v polovině ledna v Londý..

21.11.2011
iPady už na základní škole?! Veronika Biskupová

Dva žáci ze 4. B základní školy v České Kamenici se připravují na hodinu matematiky. Místo cvičebnic však berou do ruky iPady. Základní škola T. G..

25.05.2011
Autorská práva k materiálům třetích stran Milan Hausner

Při vkládání výukových objektů prosím respektujte autorská práva třetích stran.