Mobilní žákovská zařízení ve výuce Ing. Alexandr Fales

Neustále se dostávám s kolegy na své, ale i jiných školách do diskuzí ohledně využití mobilních zařízení ve výuce, zda je to špatné, nebo naopak př..

SMART Výukový software on-line je tady Ing. Alexandr Fales

Můžete si jej vyzkoušet ZDARMA do konce ledna 2018 . Neváhejte, konečně je tady řešení, které nahrazuje zastaralý internetový přehrávač ..

Už jste naučili svůj SMART Notebook psát ps.. Mgr. Martina Štikarovská

K psacímu písmu Alodyx mě přivedla jedna paní učitelka z Českých Budějovic. Po stažení jsem byla nadšená, protože tímto písmem můžu psát nejen ve W..

Global High School Math Collaborations Mgr. Hana Ulíková

Svým studentům občas říkám, že spojení technických znalostí se znalostí cizího jazyka je výbornou devizou pro jejich pracovní úspěchy. A abych jim ..

Antistresový adventní kalendář do školy Mgr. Nela Votápková

Asi každý z nás si kdykoli na požádání vzpomene, co ho ve škole štvalo, co ho nebavilo a také na to, co ho stresovalo. Pamatujete? Byla to písemka ..

22.11.2017
SVS ONLINE = SMART Výukový software ONLINE Mgr. Nela Votápková

Chtěli byste využít s vašimi žáky možnost individuálního přístupu pomocí interaktivních cvičení, zajímavých aktivit vytvořených za pomoci SMART lab..

22.11.2017
Techambition – aneb jak učit středoškolskou.. Mgr. Anna Dravecká

Asi každý středoškolský učitel se snaží, co nejefektivněji a co nejjednodušeji studentům středních škol přiblížit a vysvětlit matematiku. K tomu s..

30.10.2017
Centra kolegiální podpory pro přírodní vědy.. Andrea Jahnická

S rokem 2018 se ve všech krajích České republiky otevřou nová Centra kolegiální podpory v rámci projektu "ROZVOJ KREATIVITY VE VÝUCE PŘÍRODOVĚDNÝCH..