Webex pro školy - jak na to Ivana Melíšková

Webex je celosvětově nejvíce využívaný konferenční systém. Cisco připravilo pro školy a učitele webináře, jak na to.

Chytré (online) pracovní listy Michaela Králíková

Hledáte způsob, jak zapojit žáky do výuky z prostředí domova? Chcete mít kontrolu nad jejich řešením vámi zadaných úloh? Chcete jim dát okamži..

Pražské školy: neposílejte učitele domů, ud.. Ivana Melíšková

Žáci ZŠ a SŠ sice nemohou kvůli vládnímu nařízení navštěvovat školy, ale pro učitele základních i středních škole nabízíme možnost absolvovat škol..