29.04.2020
Desatero pro vedení domácího učení učiteli převzato z webu ZŠ Kunratice

ZŠ Kunratice v Praze vždy hledá  vzdělávací strategie tak, aby vedly k trvalému zlepšení výsledků žáků, a to v celé škále různých ty..

23.03.2020
Webex pro školy - jak na to Ivana Melíšková

Webex je celosvětově nejvíce využívaný konferenční systém. Cisco připravilo pro školy a učitele webináře, jak na to.

Chytré (online) pracovní listy Michaela Králíková

Hledáte způsob, jak zapojit žáky do výuky z prostředí domova? Chcete mít kontrolu nad jejich řešením vámi zadaných úloh? Chcete jim dát okamži..

11.03.2020
Pražské školy: neposílejte učitele domů, ud.. Ivana Melíšková