03.02.2020
Jak na skupinové a kooperativní učení? (1. .. Jiří Hruška

Lektor a mentor s učitelskou praxí, Mgr. Jiří Hruška, pro vás připravil seriál o skupinovém a kooperativním učení. Každý měsíc se tak vedle příklad..

18.12.2019
Učíme jazyky lépe: ohlédnutí za podzimními .. Ivana Melíšková

Během podzimu jsme v šesti krajích uspořádali setkání uživatelů jazykových laboratoří Robotel. Vedle Prahy a Brna jsme za Vámi přijeli i do Liberce..

25.11.2019
Robotika v 1. třídě Ing. Veronika Šolcová

V letošním školním roce jsme poprvé otevřeli v rámci ŠABLON Klub zábavné logiky a deskových her pro naše prvňáčky. V rámci tohoto kl..

14.10.2019
Nové otevřené kurzy pro pražské učitele zda.. Ivana Melíšková

V rámci realizace vzdělávacích služeb pro Hospodářskou komoru hl. m. Prahy v rámci projektu Magistrátu hlavního města Prahy - „Komplexní program ..

02.10.2019
EU Šablony II - přehled DVPP kurzů pro cizí.. Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás nová školení, která se zaměřují na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních..

06.09.2019
Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

05.09.2019
Konference učitelů interaktivní výuky 2019 Cecílie Krejcarová

Stejně jako každý rok i letos mezi dny 19. - 21. srpna proběhlo Setkání lektorů neboli Konference učitelů interaktivních technologií AV MEDIA, kter..

05.09.2019
Projektové dny - od povelu k robotice Anna Dravecká

Projektové dny - "strašák" pro mnohé učitele...nebo pro některé pohodový den.