Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka v MŠ v Článcích (35)

06.09.2019
Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

26.06.2019
Žáci s roboty VEX ovládli Letňany Karolína Napravilová

Závěr školního roku patřil v areálu PVA v pražských Letňanech celorepublikovému finále robotické soutěže VEX IQ Challenge. V úterý 25. 6. 2019 se z..

Pracovní sešity s nadhledem - napište si o .. Nakladatelství Fraus

Nové hybridní pracovní sešity jsou nejjednodušším způsobem, jak využít ve výuce žákovská zařízení. Nyní můžete získat až 2 vzorky zdarma. Vyberte s..

02.04.2019
Časté dotazy k šablonám na stránkách MŠMT Andrea Jahnická

Víte, že MŠMT publikuje každý měsíc nejčastějšíc dotazy, který obdrží? V současné době vybírá dotazy směrem k výzvě šablony I, ale i k nové výzvě š..

01.04.2019
Školení pro mateřské školky podle vašich př.. Mgr. Nela Votápková

Jak může vypadat školení na interaktivní tabuli, když ji nemáte? Zvažujete její koupi, ale váháte? AV MEDIA nabízí kurzy nejen pro pedagogy 1...

26.03.2019
Safra, fraktál? Mgr. Hana Ulíková

Tak myslím, že minimálně účastníci naší online aktivity už mají jasno. Otázka fraktálů už byla zodpovězena. A odpovědi si připravili mluvčí tří stř..

BETT 2019: budoucnost je tady Ivana Melíšková

Každý rok hledáme v lednu v Londýně  inspiraci a trendy pro školství a pak vám zde ukazujeme, jaká asi bude budoucnost technologií ve výuce. A..

16.01.2019
Hledáme pilotní školy Ivana Melíšková

Chcete zmapovat a především systematicky posunout digitální kompetence vašeho učitelského sboru? Chystáme projekt v rámci tzv. Výzvy 67 a hledám..