Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka v MŠ v Článcích (10)

28.08.2020
Digitální učební pomůcky pro smíšenou výuku.. Karolína Napravilová

Využijte nyní na nákup digitálních učebních pomůcek pro smíšenou výuku mimořádné prostředky od MŠMT !  Smíšená výuka je, když učitel vede v..

04.05.2020
MŠMT dne 30. 4. zveřejnilo soubor hygienick.. zdroj MŠMT

Ministr školství Robert Plaga včera, v pátek 1. května, na tiskové konferenci oznámil, že resort materiály finalizoval a nyní budou distribuovány ..

10 tipů - Jak rozjíždíme výuku online na Zá.. Martina Raiserová

Rádi bychom se s Vámi podělili o několik postřehů a rad z našich vlastních dosavadních zkušeností. Možná Vám bude připadat, že většinu z..

Nová situace, nová výzva Martina Raiserová

Naše malá venkovská škola ve Střílkách se dokázala vypořádat se situací díky své předchozí, aktivní práci a projektům, díky nimž získala nadstandar..

09.12.2019
Zimní příšerky jsou opět tady! Ivana Melíšková

S příchodem adventu se naše příšerky ve SMART Výukovém sw Online opět oblékly do zimního hávu. Užijte si v hodinách veselé Vánoce!

06.09.2019
Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

01.04.2019