MŠMT dne 30. 4. zveřejnilo soubor hygienických a bezpečnostních pokynů

Ministr školství Robert Plaga včera, v pátek 1. května, na tiskové konferenci oznámil, že resort materiály finalizoval a nyní budou distribuovány do škol a zřizovatelům.

Manuál pro mateřské školy naleznete ZDEpro školy základní pak ZDE a školy střední a konzervatoře ZDE.

Součástí materiálů je také čestné prohlášení, které je k vytištění ZDE.

V příštím týdnu bude resort distribuovat ještě obdobné materiály pro vyšší odborné školy, základní umělecké školy, střediska volného času a školská poradenská zařízení.

Zdroj informací http://www.msmt.cz/soubor-hygienickych-pokynu-pro-ms-zs-a-ss

Jak budete řešit způsob výuky na vaší škole? Budeme moc rádi, když si najdete 1 minutu a vyplníte nám naší anonymní anketu.