Zpět na výsledky ve všech sekcích

Skupinová výuka v Článcích (49)

04.01.2018
Výuka na 2. stupni škol je horší než na 1. .. Zdroj: ČŠI

Testování ČŠI mezi páťáky a deváťáky potvrdilo, že je rozdíl v kvalitě vzdělávání dětí na 1. a 2. stupni základních škol. Mladší děti měly v testec..

22.11.2017
Techambition – aneb jak učit středoškolskou.. Mgr. Anna Dravecká

Asi každý středoškolský učitel se snaží, co nejefektivněji a co nejjednodušeji studentům středních škol přiblížit a vysvětlit matematiku. K tomu s..

30.10.2017
Výuka skupinově a jinak Martin Gembec

S tímto mottem jsem nastoupil do nového školního roku. Díky modernizaci počítačů u interaktivních tabulí a zkušenostem nabitým v rámci školení lekt..

26.10.2017
Školy bojují s kázní a rozvojem morálních h.. Ivana Melíšková

Pravidelný výzkum CVVM v září 2017 zjišťoval názory české veřejnosti na úroveň vzdělávání v ČR. Otázky byly konkrétně zaměřeny na úroveň vzdělávání..

04.07.2017
Práce ve skupinách na ZŠ Wolkerova Mgr. Hana Hyksová

Ke konci školního roku 2016/2017, přesněji v květnu a červnu, jsme měli zapůjčené All in One PC, na které jsme se moc těšili. Tyto tablety jsem vyu..

01.03.2017
Pracovní stanice HP Sprout Ivana Melíšková

HP Sprout je unikátní zařízení kombinující all-in-one počítač s dotykovou podložkou, projektorem a 3D skenerem. Je to ideální zařízení na vytváření..

08.02.2017
Co víc se dá dělat s Olínky Mgr. Martina Vokounová

Na půjčených přístrojích All-in-One Prowise jsme se věnovali kromě práce s LABy ve SMART Notebooku 16 také interaktivním aplikacím, které jsou na w..

30.01.2017
All-in-One = vše v jednom: počítač, práce, .. Mgr. Hana Ulíková

Myslím, že je v pořádku, že míváme sny a cíle, kterých bychom rádi dosáhli. A je jedno, čeho se týkají – rodiny, práce, koníčků… V každém příp..