Zpět na výsledky ve všech sekcích

Skupinová výuka v Článcích (49)

26.06.2019
Žáci s roboty VEX ovládli Letňany Karolína Napravilová

Závěr školního roku patřil v areálu PVA v pražských Letňanech celorepublikovému finále robotické soutěže VEX IQ Challenge. V úterý 25. 6. 2019 se z..

Pracovní sešity s nadhledem - napište si o .. Nakladatelství Fraus

Nové hybridní pracovní sešity jsou nejjednodušším způsobem, jak využít ve výuce žákovská zařízení. Nyní můžete získat až 2 vzorky zdarma. Vyberte s..

Safra, fraktál? Mgr. Hana Ulíková

Tak myslím, že minimálně účastníci naší online aktivity už mají jasno. Otázka fraktálů už byla zodpovězena. A odpovědi si připravili mluvčí tří stř..

BETT 2019: budoucnost je tady Ivana Melíšková

Každý rok hledáme v lednu v Londýně  inspiraci a trendy pro školství a pak vám zde ukazujeme, jaká asi bude budoucnost technologií ve výuce. A..

Třídění žáků do skupin Mgr. Martina Štikarovská

V současné době jsem sice na mateřské dovolené, ale sleduji na sociálních sítích v různých skupinách pro pedagogy, o čem se diskutuje. Jedním z ned..

Vektor sem, vektor tam Mgr. Hana Ulíková

Nedávno jsem zvala všechny zájemce na společné online setkání tří středních škol s jejich náhledy na použití vektorů. Akce se povedla na tři jedn..

SMART amp se přesouvá do SVS Online! Ivana Melíšková

Pracujete ve SMART ampu? Od 11. prosince končí v podobě, v jaké ho znáte - a přesouvá se do SMART Výukového softwaru Online. Nebojte se, o nic ze s..

Kvízy se zimními příšerkami - seznamte se s.. Ivana Melíšková

Oblíbili jste si LAB aktivitu Příšerkový kvíz? Nyní ji najdete v online verzi SMART Výukového softwaru v zimním hávu. Vyzkoušejte ve třídě, určit..