Zpět na výsledky ve všech sekcích

Skupinová výuka v Článcích (49)

Slovníček k online aplikacím Kahoot a Quizizz Martina Štikarovská

V době online výuky a webinářového boomu jsem některým kolegyním a kolegům na webináři slíbila, že napíšu "tahák" pro ty, kterým se líbí aplikace ..

Jak na skupinové a kooperativní učení? (2. .. Jiří Hruška

Přinášíme vám pokračování našeho miniseriálu, tentokrát se podíváme, kde se objevuje práce ve skupinách nejčastěji a na doporučení pro zařazov..

Jak na skupinové a kooperativní učení? (1. .. Jiří Hruška

Lektor a mentor s učitelskou praxí, Mgr. Jiří Hruška, pro vás připravil seriál o skupinovém a kooperativním učení. Každý měsíc se tak vedle příklad..

Šikovné nástroje pro třídění žáků do skupin Martina Štikarovská

Skupinovou výukou jsem posledních pár let žila, velmi mě bavila a byla jsem pyšná na své žáky, jak pravidla střídání se ve skupinách bravurně zvlá..

Zimní příšerky jsou opět tady! Ivana Melíšková

S příchodem adventu se naše příšerky ve SMART Výukovém sw Online opět oblékly do zimního hávu. Užijte si v hodinách veselé Vánoce!

PREF - přijďte na naše workshopy Karolína Napravilová

Jak už jsme avizovali v minulém newsletteru, PREF (Prague Education Festival) se koná v termínu 14. - 16. 11. 2019 na Výstavišti v Praze Holešovicí..

Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..