Zpět na výsledky ve všech sekcích

Skupinová výuka v Článcích (49)

06.01.2017
Na ZŠ Botanická rádi pracujeme v hnízdech Mgr. Martina Vokounová

Od poloviny listopadu máme zapůjčené nové počítače, které vypadají jako velké tablety, All in One Prowise (zkráceně Olínci). Jsou šikovné, děti je ..

21.12.2016
Interaktivní displej SMART Board 8055i, nás.. Mgr. Kamila Dolbová

Od podzimu mám možnost zkoušet a testovat možnosti interaktivního displeje SMART Board 8055i ve výuce, a to konkrétně na ZŠ Generála Škarvady v&n..

30.11.2016
Zhodnocení plusů a mínusů zařízení All-in-o.. Ivana Melíšková

Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881 p. o. měla možnost otestovat jedno z prvních all-in-one PC Prowise u nás. Podívejte se, jaký udělal první..

29.11.2016
Od frontální ke skupinové a individualizova.. Ivana Melíšková

Frontální výuka může být moderní, a dělá-li se dobře, i efektivní. Nedílnou součástí moderní výuky však je skupinová výuka, na niž je kladen stále ..

28.11.2016
Pythagorova věta - první obrázky ze skupino.. Mgr. Helena Salátová

„Obsah čtverce nad přeponou pravoúhlého trojúhelníka je roven součtu obsahů čtverců nad jeho odvěsnami“ Žáci 8. ročníku si procvičili užití Pyth..

05.09.2016
Konference učitelů interaktivních technolog.. Klára Borečková

Také letos se sjela padesátka nejlepších lektorů, aby se zúčastnila každoročního letního setkání lektorů AV MEDIA a načerpala nové vědomosti, pozn..

24.05.2016
Experimenty s PASCO na 1. stupni ZŠ Iva Loužecká

Tipy na jednoduché aktivity se zapojením PASCO Sensorium pro žáky 1. stupně ZŠ.

04.05.2016
Metody badatelské výuky s PASCO Sensorium Iva Loužecká

PASCO Sensorium v hodinách přírodních věd a metody jejich využití při badatelské výuce na různých stupních vzdělávání jsou hlavními tématy tohoto č..