Zpět na výsledky ve všech sekcích

Digitální kompetence v Článcích (135)

11.10.2016
Čtenářská gramotnost očima garanta školení Mgr. Martina Vokounová

V dnešním světě moderních technologií máme spoustu možností, jak si zjednodušit výuku. Já a můj tým, jsme pro vás připravili nová školení do EU š..

07.10.2016
Další výzva IROP č. 56 a č. 57 (pro SVL) - .. Andrea Jahnická

Dne 6. října 2016 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR jako Řídicí orgán IROP vyhlašuje výzvu č. 56 a 57 „Infrastruktura pro zájmové, neformální a ce..

04.10.2016
Aktualizace ve výzvách IROP č. 46 a 47 zamě.. Andrea Jahnická

Řídicí orgán IROP vydává aktualizaci textů výzev a Specifických pravidel 46. výzvy IROP „Infrastruktura základních škol“ a 47. výzvy IROP „Infrastr..

03.10.2016
Neváhejte s EU šablonami – s námi to zvlád.. Karolína Napravilová

Šablony jsou velkou příležitostí, jak financovat vybrané pozice na škole, vzdělávání pedagogů v klíčových kompetencích i k nákupu&n..

03.10.2016
Matematická gramotnost očima garanta školení Ing. Alexandr Fales

Už nějakou dobu sleduji žáky a jejich lehce upadající zájem o matematiku jako takovou a říkám si, čím to asi je. Odpověď je celkem jednoduc..

05.09.2016
Provedeme vás šablonami Ivana Melíšková

Ještě jste se EU šablonám nevěnovali? Nevíte, kde začít? Zdá se vám těch pokynů a omezení mnoho? Pomůžeme Vám si informace utřídit a ukážeme cestu,..

05.09.2016
Konference učitelů interaktivních technolog.. Klára Borečková

Také letos se sjela padesátka nejlepších lektorů, aby se zúčastnila každoročního letního setkání lektorů AV MEDIA a načerpala nové vědomosti, pozn..

25.08.2016
IROP pro základní školy - výzva č. 46 „Infr.. Andrea Jahnická

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo další dvě výzvy Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) v oblasti vzdělávání, nyní pro zákl..