Zpět na výsledky ve všech sekcích

Digitální kompetence v Článcích (133)

17.01.2018
Pozvánka na Fibonacciho šifrování Mgr. Hana Ulíková

Nejspíš vám bude tento název evokovat román Dana Browna Šifra mistra Leonarda (v originále The Da Vinci Code). Ale i pan Fibonacci se jmenoval Leo..

04.01.2018
Výuka na 2. stupni škol je horší než na 1. .. Zdroj: ČŠI

Testování ČŠI mezi páťáky a deváťáky potvrdilo, že je rozdíl v kvalitě vzdělávání dětí na 1. a 2. stupni základních škol. Mladší děti měly v testec..

03.01.2018
EU šablony II klepou na dveře Klára Borečková

Podle aktuálního harmonogramu výzev Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání na rok 2018 je v únoru 2018 plánováno vyhlášení druhé vlny výz..

Veselé Vánoce (nejen) s ozobotem Mgr. Michaela Králíková

Také jste se nadchli pro roboty? Chcete si hrát i o Vánocích? Nebo hledáte jen další inspiraci? Zapojte roboty do vánoční atmosféry!

31.10.2017
AV MEDIA členem DigiKoalice Ivana Melíšková

Od října 2017 je AV MEDIA, a.s. členem národního uskupení DigiKoalice . DigiKoalice je otevřené uskupení zástupců státních institucí, IT firem, IC..

LAPBOOK jako metoda k podpoře čtenářské gra.. Mgr.Nela Votápková