01.12.2020
Očekávaná bezflashová verze Robotel SmartCl.. Ivana Melíšková

Robotel vydal dlouho diskutovanou a očekávanou verzi svého softwaru SmartClass+, která již není závislá na Flash Playeru. Verzi jsme otestovali a j..

30.11.2020
Konec Flashe Ivana Melíšková

V těchto dnech se můžete na počítačích setkat s hlášením vztahujícím se ke končící podpoře Adobe Flash playeru. Deinstalaci prozatím odmítněte!

30.11.2020
Jak si změnit Class ID, kód třídy ve SMART .. Antonín Růžička

Při vytvoření SMART účtu ve SMART Notebooku či SMART Online získáte své "Class ID" - číselný kód, pomocí kterého žáci připojují v LAB či online akt..

18.11.2020
Virtuální workshop (nejen) pro školní ICT s.. Ivana Melíšková

Vše důležité z našeho ICT studia na jednom místě.

05.11.2020
SMART Online krok za krokem Mgr. Hana Ulíková

Využijte svůj oblíbený SMART sw a hotové přípravy pro sdílení materiálů a připravených aktivit nebo individuální i skupinovou práci..

03.11.2020