SMART Lumio Spark Ivana Melíšková

V Lumiu se nyní nově objevila záložka Sdílené knihovny, která po vás vyžaduje předplatné Spark. Pokud ve škole intenzivně spolupracuje na tvor..

SmartClass verze 7: nový vzhled, nové funkc.. Ivana Melíšková

S nadšením představujeme SmartClass verze 7 s jeho svěžím a elegantním vzhledem, který posouvá výukovou platformu SmartClass a celou jazykovou lab..

Novinky z BETTu 2024 Ivana Melíšková

Jestliže hlavními  lákadly loňského ročníku známého londýnského veletrhu byla  umělá inteligence a   virtuální realita  a o..

Interaktivní pracovní listy – Wizer.me Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Rádi objevujete nové nástroje pro tvorbu interaktivních pracovních listů? V tom případě si vyzkoušejte aplikaci Wizer.me . Pracovní listy se autom..

Co najdete ve SMART Notebooku 23 Ivana Melíšková

SMART Notebook 23 nabízí nové hotové zdroje, jako jsou grafické organizátory, manipulativy nebo třeba aktivity, které mohou sloužit jako "propustky..

Upgradujte zdarma na SMART Notebook 23 Ivana Melíšková