23.06.2020
Připravený obsah pro jazykové laboratoře R.. Ivana Melíšková

Máte jazykovou učebnu SC+ Robotel a hledáte hotový obsah? Hledáte inspiraci a potřebujete pomoct s rozjezdem učebny na vaší škole? Od nového š..

Poslední volné termíny pro prázdninovou údr.. Ivana Melíšková

Využijte letních prázdnin k preventivní kontrole a případnému vyčištění a nastavení vaší AV techniky v učebnách či jazykové laboratoři. Z..

Technické řešení hybridní výuky Ivana Melíšková

Jak pomoci učitelům zajistit výuku žáků ve třídě a zároveň těch kteří zůstali doma? Nejpraktičtějším řešením je tzv. hybridní výuka, kdy učitel ved..

Servisní program pro školy Jan Fiala

Prodejem to u nás nekončí.  Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, ale máme pro vás připravenou řadu dalších služeb, aby vás technika v..

Jak na SMART Výukový software Online Dagmar Nebuželská

Dlouhou dobu se ve školách využívá klasicky interaktivní tabule se SMART Notebookem. Přesto, že jsme již téměř dva roky znali i možnost připojení ..

18.05.2020
Sdílení výukových aktivit z TOGlicu pro sam.. Petr Slípek

Uzavření škol přineslo učitelům velkou výzvu – jak zajistit žákům materiály a zadávat úkoly pro domácí vyučování. Přemýšlíte, jak děti nezahltit m..

18.05.2020
V. virtuální konference ze dne 15. 5. 2020 Karolína Napravilová

Vše důležité z páté virtuální konference....tentokrát na téma Hybridní výuka

05.05.2020
Hybridní výuka - ve třídě i z domova Karolína Napravilová

Návrat dětí do škol bude náročný. Učitelé pojedou ve dvou režimech: budou se muset věnovat nejen jedné třídě, často rozdělené na dvě skupiny přímo ..