05.05.2020
Hybridní výuka - ve třídě i z domova Karolína Napravilová

Návrat dětí do škol bude náročný. Učitelé pojedou ve dvou režimech: budou se muset věnovat nejen jedné třídě, často rozdělené na dvě skupiny přímo ..

21.04.2020
Zdroje a nástroje pro online výuku jazyků Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás přehled, co můžete nyní využít pro distanční výuku cizích jazyků. Přehled průběžně d o plňujeme .

14.04.2020
Angličtina a španělština online se Včelkou .. převzato z blogu Včelka.cz

Oblíbenou aplikaci Včelka můžete využít nejen pro výuku čtení, ale nyní zdarma poskytuje i cvičení pokrývající prvních pět let studia angličtiny či..

02.04.2020
Učíme se doma se Včelkou převzato z blogu Včelka.cz

Další z našich dlouholetých partnerů, který z a stávající mimořádné situace pomáhá zjednodušit proces domácího online vzdělávání a nabízí možnost..

Slovníček k online aplikacím Kahoot a Quizizz Martina Štikarovská

V době online výuky a webinářového boomu jsem některým kolegyním a kolegům na webináři slíbila, že napíšu "tahák" pro ty, kterým se líbí aplikace ..

19.03.2020
Robotel SC+ Homework aneb Skvělý pomocník p.. Jakub Fischer

Máte jazykovou laboratoř Robotel a s ní spojený SmartClass+ HomeWork pro práci z domova? Jedná se o variantu pro domácí práci studenta či..

19.03.2020
Vzdálená výuka „naživo“! Roman Kopecký

Všichni učitelé nyní začínají využívat spoustu online nástrojů na vzdálenou výuku. Prostředků a systémů na různé formy cvičení je opravdu..

12.03.2020
Pomocníci pro vzdálenou výuku Karolína Napravilová

Prezenční výuka ve školách je nyní zrušena a přichází domácí příprava žáků a studentů.