Metodika pro VEX 123 a VEX GO ke stažení Ivana Melíšková

Máte (nebo plánujte pořídit) robotické sady VEX 123 či GO a přemýšlíte, jak s nimi v hodinách pracovat? Pomůže vám připravená metodika - sady hotov..

28.06.2021
Letní příprava učeben Ivana Melíšková

Rozhovor s Janem Fialou, manažerem servisu AV MEDIA SYSTEMS, o situaci ve školách a nových službách, které usnadní práci školním ICT správcům.

Dostaňte vaše počítače znovu do formy Ivana Melíšková

V počítačové učebně nebo jazykové laboratoři, založené na stolních počítačích, je naprosto zásadní udržování aktuálních operačních systémů. V takov..

Na velikosti záleží! Karolína Napravilová

Širokoúhlá tabule SMART Board 885 s kvalitním projektorem Epson EB-685W za zvýhodněnou cenu. Jen do vyprodání zásob!

10.05.2021
Robotika VEX v roce 2021 Antonín Růžička

S letošními novinkami VEX GO, VEX 123 a VEX V5 Workcell, které přibudou k již známým stavebnicím VEX IQ a VEX V5 (dříve EDR), kterých je na českých..

Typy aktivit, které můžete vytvořit v Smart.. Jakub Fischer