30.01.2017
All-in-One = vše v jednom: počítač, práce, .. Mgr. Hana Ulíková

Myslím, že je v pořádku, že míváme sny a cíle, kterých bychom rádi dosáhli. A je jedno, čeho se týkají – rodiny, práce, koníčků… V každém příp..

09.01.2017
SMART Notebook 16.2 rozzáří dětské oči Mgr. Dagmar Nebuželská

Novinky, které jsou pro nás pedagogy připravené ve SMART Notebook 16.2 jsou velmi zdařilé. Kdo nakoukne do kuchyně vytváření příprav a výukového m..

06.01.2017
Na ZŠ Botanická rádi pracujeme v hnízdech Mgr. Martina Vokounová

Od poloviny listopadu máme zapůjčené nové počítače, které vypadají jako velké tablety, All in One Prowise (zkráceně Olínci). Jsou šikovné, děti je ..

05.12.2016
Soutěž „Hodina programování“, aneb „Hodina .. Mgr. Hana Hyksová

Máte rádi soutěže? Máte šikovné a hravé děti? Oslovila Vás soutěž „Bobřík informatiky“? Neváhejte a přihlaste se soutěže „Hodina kódu“. (Hour of C..

30.11.2016
Zhodnocení plusů a mínusů zařízení All-in-o.. Ivana Melíšková

Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881 p. o. měla možnost otestovat jedno z prvních all-in-one PC Prowise u nás. Podívejte se, jaký udělal první..

29.11.2016
Výprodej tabulí SMART Board 680/685 Karolína Napravilová

Dovybavte si školu tabulí SMART Board řady 600, kterou dobře znáte. Do vyprodání zásob za polovinu ceny!

31.10.2016
Jak využít SMART amp I - začínáme Ivana Melíšková

SMART amp je cloudový nástroj pro spolupráci žáků, který umožňuje společné řešení zadání z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu (počítač, t..

19.10.2016
Soutěž „Bobřík informatiky“ Mgr. Hana Hyksová

Máte rádi soutěže? Máte šikovné a hravé děti? Neváhejte a přihlaste se do národního kola soutěže „Bobřík informatiky“.