28.05.2014
Jaké byly jarní SMART Kluby 2014? Klára Borečková

Žákovská zařízení a interaktivní stolek SMART Table, byly bezesporu největšími lákadly letošního jara.

27.05.2014
SmartClass+ Rover ve výuce angličtiny Emil Waldhauser

Už samotná cesta malebnou krajinou do Dubé je úžasný zážitek, navíc okořeněný skutečností, že jsem měl navštívit základní školu, která je nositelem..

26.05.2014
Ohlédnutí za SMART Klubem v Liberci Kateřina Kvapilová

Velkou dávku inspirace si pro nás připravili pracovníci AV MEDIA. Díky workshopům na SMART Konferenci v Liberci na ZŠ v ul. 5. května přinesli všem..

17.05.2014
Výtvarka on-line :-) Michaela Králíková

Vyzkoušeli jsme v rámci jedné výuky spojit dvě třídy na různých místech České republiky a naše nadšení nezná mezí :-)

09.05.2014
10 DŮVODŮ PROČ je VÝZVA 51 výhodná a co při.. Iva Loužecká, DiS.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo další výzvu k předkládání žádostí individuálních projektů z OP VK s číslem 51.

04.05.2014
SMART i LEGO - už ve středu v Liberci Kateřina Kvapilová

Jak vypadá práce s digitální třídou? Stále ještě váháte nad tím, jak zapojit žákovská zařízení do výuky? Jak efektivně využívat interaktivní učebni..

30.04.2014
Ušetřete až 40 tisíc Kč a nečekejte s insta.. Karolína Napravilová

Neváhejte se zakoupením a instalací interaktivní tabule SMART Board a ušetřete.

28.04.2014
Co přináší SMART Notebook 2014 a jak ho zís.. Karolína Napravilová

Nejnovější verze SMART Notebook právě vychází a přináší řadu vylepšení a nových funkcí.