24.04.2014
Vzdělávání na dálku - projekt pro dlouhodob.. Karolína Napravilová

Na základních školách Prahy 7 pomáhají moderní technologie při výuce žáků, kteří se nemohou z jakéhokoliv důvodu účastnit běžné výuky. Tito žáci se..

23.04.2014
Tak, a já chci zpátky do školy! Ivana Melíšková

O zapojení žákovských zařízení do výuky už bylo napsáno hodně. Tentokrát jsem se rozhodla, že – převážně chytré telefony – zapojím na Dni otevřenýc..

02.04.2014
Global Collaboration globálně Ivana Křístelová

Už jste vyzkoušeli Global Collaboration? Ne? Tak to se vypravte do Znojma, tam vám rádi prozradí, jak to vlastně funguje... aneb Velký projektový d..

30.03.2014
Slavnostní otevření digitálních tříd v Pitíně Ivana Melíšková

Ve čtvrtek 13. února 2014 proběhlo v naší škole - ZŠ Pitín - slavnostní otevření digitálních tříd. Digitální třídy byly financovány z projektu EU p..

18.03.2014
17.03.2014
Jak může vypadat moderní škola? Kateřina Kvapilová

Základní škola v ulici 5. května v Liberci se vydala "SMARTí cestou". Pokročila tak ve své snaze o propagaci technického vzdělání a modernizaci výu..

16.03.2014
Od podzimu do jara se SMART Tablem Ivana Křístelová

Již třetí roční období trvá věrné přátelství s novým spolužákem, kamarádem, pomocníkem, učitelem, bavičem,…. Není řeč o ničem jiném než o SMART Ta..

15.03.2014
Konference Mensa pro rozvoj nadání Jitka Jarolímková

Ve dnech 13. a 14. března 2014 proběhla v Praze Konference Mensa pro rozvoj nadání. Jelikož naše škola s Mensou spolupracuje a už 9 let vzděláváme ..