11.10.2021
SMART Online nově jako Lumio Mgr. Hana Ulíková

Se SMART Online, resp. online verzí SMART Výukového softwaru Online, jsem ráda pracovala už od jeho vzniku. Tento software je několikrát ročně vyle..

15.09.2021
Metodika pro VEX 123 a VEX GO ke stažení Ivana Melíšková

Máte (nebo plánujte pořídit) robotické sady VEX 123 či GO a přemýšlíte, jak s nimi v hodinách pracovat? Pomůže vám připravená metodika - sady hotov..

28.06.2021
Letní příprava učeben Ivana Melíšková

Rozhovor s Janem Fialou, manažerem servisu AV MEDIA SYSTEMS, o situaci ve školách a nových službách, které usnadní práci školním ICT správcům.

16.06.2021
Smíšená či kombinovaná výuka i „po covidu“? Ivana Melíšková

Nejlepší je mít všechny žáky ve třídě a normálně učit. Ale i bez pandemie se vždy najde nějaký dlouhodobě nepřítomný žák (onkologické diagnózy..

16.06.2021