10.12.2019
Stavebnice VEX IQ ve výhodném setu Karolína Napravilová

V souvislosti s vyhlášení dalšího ročníku soutěže VEX IQ Challenge jsme pro vás připravili speciální sety za výhodnou cenu.

09.12.2019
Zimní příšerky jsou opět tady! Ivana Melíšková

S příchodem adventu se naše příšerky ve SMART Výukovém sw Online opět oblékly do zimního hávu. Užijte si v hodinách veselé Vánoce!

09.12.2019
První informace k EU Šablonám III Ivana Melíšková

Realizace druhé vlny Šablon je v plném proudu a už se hovoří o EU Šablonách III. Výzva by měla přijít dokonce již začátkem nového pololetí. Připrav..

První setkání se SAM Labs Hana Zbořilová

Poprvé jsem se se SAM LABS setkala na letošním setkání lektorů ve Frymburku, kde jsme měli asi 2 hodiny možnost si stavebnici vyzkoušet. Když jsem..

25.11.2019
Robotika v 1. třídě Ing. Veronika Šolcová

V letošním školním roce jsme poprvé otevřeli v rámci ŠABLON Klub zábavné logiky a deskových her pro naše prvňáčky. V rámci tohoto kl..

06.11.2019
Používáte oblíbený balíček SMART Výukový so.. Antonín Růžička

Jsme rádi, že i letos vám můžeme nabídnout aktualizaci softwarového balíčku za speciální cenu  750 Kč s DPH.

30.10.2019
Šablony pro ZŠ, MŠ II - Co vás může zajímat? Andrea Jahnická

Máme pro vás opět pár nejčastějších otázek a odpovědí.

14.10.2019
Nové otevřené kurzy pro pražské učitele zda.. Ivana Melíšková

V rámci realizace vzdělávacích služeb pro Hospodářskou komoru hl. m. Prahy v rámci projektu Magistrátu hlavního města Prahy - „Komplexní program ..