Jazyková aplikace Duolingo pro školy Mgr. Roman Kopecký

Možná jste již narazili na aplikaci Duolingo , která je bezesporu nejlepší jazykovou aplikací nabízenou zdarma. Ve škole se dá využívat ke zdoko..

Příprava na soutěž VEX IQ Challenge 2018/2019 Ing. Veronika Šolcová

Žáci naší školy vytvořili dva týmy, které se přihlásily na soutěž VEX IQ Challenge Ringmaster 2019.

Nové učebny přírodních věd z projektu IROP Ing. Veronika Šolcová

Na naší škole jsme vybudovali dvě nové učebny z projektu IROP (Učebny cizích jazyků a přírodních věd ZŠ  nám. Míru, Nový Bor s registračním č..

Výzva č. 02_18_067 Implementace strategie d.. Andrea Jahnická

31.10.2018 MŠMT zveřejnilo finální verzi výzvy, jejímž cílem je propagovat inovativní metody výuky za pomoci digitálních technologií a šířit příkla..