27.05.2019
Výsledky pilotáže Let’s Talk Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík, Mgr. Veronika Menoušková

Na Střední odborné škole Drtinova probíhala pilotáž nové multimediální učebnice Let’s Talk! pro výuku angličtiny, která je vytvořena přímo pro pros..

Trápí vás nefunkční / vybitá baterie VEX IQ? Antonín Růžička

Někdy se může stát, že se baterie robota vybije natolik, že nabíječka ji již nedokáže nabíjet a hlásí šptanou baterii = červeně blikající LED na na..

07.05.2019
Tip na školní výlet: zažijte středověkou Pr.. Ivana Melíšková

Blíží se konec školního roku a s ním období školních výletů. Máme pro vás tip na jedinečný zážitek, při kterém se žáci navíc i něco dozví. V centr..

07.05.2019
Veletrh Technologie do škol a soustředění V.. Ing. Veronika Šolcová

24. 4. 2019 se žáci z I. stupně Základní školy v Novém Boru zúčastnili workshopu na veletrhu Technologie do škol v Liberci.  Akce je určena ř..

06.05.2019
Zveme Vás na finále VEX IQ Challenge Ringma.. Klára Borečková

Již 25.6. 2019 nás čeká finále 2. ročníku robotické soutěže VEX IQ Challenge s podtitulem Ringmaster II.

05.05.2019
ČŠI: Jaká je úroveň gramotností žáků ZŠ a SŠ? Ivana Melíšková

ČŠI zkoumá ve dvouletých intervalech úroveň gramotností žáků na ZŠ a SŠ. Nedávno zveřejnila výsledky úrovně matematické, čtenářské a sociální gramo..

28.04.2019
Na Pixar(u) se třídou! Michaela Králíková

Byli jsme „tam“, a tak se s vámi můžeme podělit o své dojmy z výstavy, která představuje animovanou tvorbu světoznámého filmového studia Pixar.

23.04.2019
Staň se členem komunity lektorů AV MEDIA Klára Borečková

AV MEDIA poskytuje školám akreditovaná školení zaměřená na rozvoj pedagogů vedoucí k efektivnímu využití technologií v oblasti čtenářské a matemati..