17.01.2018
Pozvánka na Fibonacciho šifrování Mgr. Hana Ulíková

Nejspíš vám bude tento název evokovat román Dana Browna Šifra mistra Leonarda (v originále The Da Vinci Code). Ale i pan Fibonacci se jmenoval Leo..

Zprávy o realizaci pro ŠABLONY I. Andrea Jahnická

MŠMT na svých stránkách upozorňuje na důležité změny pro příjemce dotace ve výzvě Šablony I. a to jak pro MŠ, ZŠ, SŠ nebo VOŠ

04.01.2018
Výuka na 2. stupni škol je horší než na 1. .. Zdroj: ČŠI

Testování ČŠI mezi páťáky a deváťáky potvrdilo, že je rozdíl v kvalitě vzdělávání dětí na 1. a 2. stupni základních škol. Mladší děti měly v testec..

04.01.2018
Klub ředitelů na portále Veškole.cz Karolína Napravilová

Víte, že zde na portále Veškole.cz existuje ředitelská sekce "Klub ředitelů"? Najdete v ní spoustu užitečných informací týkajících se proškolených ..

03.01.2018
EU šablony II klepou na dveře Klára Borečková

Podle aktuálního harmonogramu výzev Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání na rok 2018 je v únoru 2018 plánováno vyhlášení druhé vlny výz..

Mobilní žákovská zařízení ve výuce Ing. Alexandr Fales

Neustále se dostávám s kolegy na své, ale i jiných školách do diskuzí ohledně využití mobilních zařízení ve výuce, zda je to špatné, nebo naopak př..

SMART Výukový software on-line je tady Ing. Alexandr Fales

Můžete si jej vyzkoušet ZDARMA do konce ledna 2018 . Neváhejte, konečně je tady řešení, které nahrazuje zastaralý internetový přehrávač ..

Už jste naučili svůj SMART Notebook psát ps.. Mgr. Martina Štikarovská

K psacímu písmu Alodyx mě přivedla jedna paní učitelka z Českých Budějovic. Po stažení jsem byla nadšená, protože tímto písmem můžu psát nejen ve W..