26.03.2019
Safra, fraktál? Mgr. Hana Ulíková

Tak myslím, že minimálně účastníci naší online aktivity už mají jasno. Otázka fraktálů už byla zodpovězena. A odpovědi si připravili mluvčí tří stř..

26.03.2019
Konference: Robotika jako nástroj pro rozvo.. Klára Borečková

21.3.2019 se v konferečním centru GreenPoint Praha uskutečnila konference s názvem " Robotika jako nástroj pro rozvoj klíčových kompetencí". Akc..

6 kroků k jazykové výuce, která rozmluví va.. Mgr. Veronika Biskupová

Máte jazykovou laboratoř Robotel? Přinášíme vám zákadní tipy, jak docílit kýženého výsledku - rozmluvení žáků v cizím jazyce.

Výstava PIXAR – 30 let animace Ivana Melíšková

Zveme Vás na výstavu mapující historii i současnost proslulého animačního studia Pixar.

08.03.2019
Do docházky zapojte děti pomoci widgetů Mgr. Martina Štikarovská

Na nedávném školení jsme se s kolegy zabývali widgety - překvapilo mě, že tak užitečné nástroje stále někteří učitelé nevyužívají, i když jsou zveř..

06.03.2019
Papír, nebo počítač? Chytré je hybridní řeš.. Nakladatelství Fraus

Otázka, zda je pro učení lepší kniha, nebo počítač, konečně vyřešena!

Školení pro pedagogy pražských ZŠ a SŠ zdarma Klára Borečková

AV MEDIA, a.s. se stala jedním z realizátorů veřejné zakázky malého rozsahu „Odborné vzdělávání pedagogických pracovníků pražských základních a stř..

Slovní mraky (Word Clouds) Mgr. Pavla Sýkorová

Vyzkoušejte při výuce slovní mraky – zajímavé grafické zpracování textu, které vychází z frekvence jednotlivých slov/slovních spojení. Jejich vytvo..