19.03.2020
Robotel SC+ Homework aneb Skvělý pomocník p.. Jakub Fischer

Máte jazykovou laboratoř Robotel a s ní spojený SmartClass+ HomeWork pro práci z domova? Jedná se o variantu pro domácí práci studenta či..

19.03.2020
Vzdálená výuka „naživo“! Roman Kopecký

Všichni učitelé nyní začínají využívat spoustu online nástrojů na vzdálenou výuku. Prostředků a systémů na různé formy cvičení je opravdu..

Provoz konzultační linky pro šablony je zac.. https://opvvv.msmt.cz/

Školy a školská zařízení mohou i nadále využívat konzultační linku.

Chytré (online) pracovní listy Michaela Králíková

Hledáte způsob, jak zapojit žáky do výuky z prostředí domova? Chcete mít kontrolu nad jejich řešením vámi zadaných úloh? Chcete jim dát okamži..

12.03.2020
Kdy, když ne teď? Aneb možnosti SVS Online Mgr. Hana Ulíková

SMART výukový software Online už máme k dispozici dva roky. Stále je brán jako nedoceněný doplněk desktopové verze SMART výukového software, a..

12.03.2020
Pomocníci pro vzdálenou výuku Karolína Napravilová

Prezenční výuka ve školách je nyní zrušena a přichází domácí příprava žáků a studentů.

11.03.2020
Informace k dopadu koronaviru na Šablony převzato z webu OP VVV

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje informace k dopadu koronaviru na zjednodušené projekty OP VVV týkající se personálních šablon, pravidelných i jed..

11.03.2020