03.02.2022
Procvičujte s žáky němčinu v jazykové labor.. Tomáš Botlík

Robotel pro svoji jazykovou laboratoř SmartClass nenabízí pouze vytvořené materiály pro anglický jazyk, ale nově i pro španělštinu a němčinu. Jak d..

28.01.2022
Smíšená výuka naopak? Proč ne! Radka Konečná

V současné době se může nám, učitelům, stát, že se vyskytneme v karanténě či izolaci, zatímco žáci mohou chodit..

17.01.2022
Přehled finančních zdrojů pro školy v letoš.. Ivana Melíšková

Kam bude směřovat podpora a jaké prostředky může škola letos a v následujících letech očekávat? Nový OP J. A. Komenský, iROP a především nově i Nár..

02.12.2021
BookWidgets – ideální pomocník pro hybridní.. Tomáš Botlík

Hledáte aplikaci s více než 50 šablonami, které Vám snadno umožní vytvořit aktivity pro výuku –  osmisměrky, šibenici, křížovky a další hry? P..

29.10.2021
Programování robotů na základní škole - uce.. Hana Hyksová

Robotické hračky i stavebnice si stále více nacházejí své místo ve výuce. Robotika je nedílnou součástí našeho života. Učitelé připravují své žáky ..

29.10.2021
Nakupte SMART Výukový software z ONIV! Antonín Růžička

Zbývají vám před koncem roku peníze z ONIV? Použijte je na nákup školní licence SMART Výukového sw nebo prodlužte platnost vaší stávající lice..

11.10.2021
SMART Online nově jako Lumio Mgr. Hana Ulíková

Se SMART Online, resp. online verzí SMART Výukového softwaru Online, jsem ráda pracovala už od jeho vzniku. Tento software je několikrát ročně vyle..

15.09.2021
Metodika pro VEX 123 a VEX GO ke stažení Ivana Melíšková

Máte (nebo plánujte pořídit) robotické sady VEX 123 či GO a přemýšlíte, jak s nimi v hodinách pracovat? Pomůže vám připravená metodika - sady hotov..