31.05.2016
Výukový program Jíme zdravě a s chutí Karolína Napravilová

Informační centrum bezpečnosti potravin Ministerstva zemědělství vytvořilo pro interaktivní tabule nový výukový program "Jíme zdravě a s chutí".

30.05.2016
Správná škola zná vítěze Ivana Melíšková

Kampaň Správná škola, propagující efektivní zapojení moderních technologií do výuky, vyhlásila vítěze soutěže o nejlepší video. Odborná porota uděl..

24.05.2016
Experimenty s PASCO na 1. stupni ZŠ Iva Loužecká

Tipy na jednoduché aktivity se zapojením PASCO Sensorium pro žáky 1. stupně ZŠ.

23.05.2016
Šablony pro Zš a Mš I. - termín vyhlášení v.. Andrea Jahnická

Termín vyhlášení výzvy na zjednodušené projekty pro Zš a Mš I. je za dveřmi, jen ještě nevíme, za kterými. Předpokládaný termín pro zveřejnění výzv..

23.05.2016
Vyhlášené výzvy IROP : č. 32 a 33_ Infrastr.. Andrea Jahnická

Podpora u obou výzev je zaměřena zejména na stavby a stavební práce spojené s výstavbou a modernizací infrastruktury středních a vyšších odborných..

Škola budoucnosti Ivana Křístelová

Novou soutěž s Your Space vyhlásilo Nakladatelství Fraus, kdy úkolem pro soutěžících je vytvořit vlastní komiks v anglickém jazyce na téma Škola bu..

Po stopách Karla IV. Ivana Křístelová

Kdo by netoužil po tom poznat život a dobu Karla IV., nejvýznamnějšího panovníka, Otce vlasti a výherce ankety o Největšího Čecha? Vydejme se proto..

Projekt Plzeňské Pascování má své "vítěze" Iva Loužecká

Vybrané školy obdržely sady pro experimentování v přírodních vědách.