08.05.2016
Nové nápady a triky pro práci s LAB Ivana Křístelová

Máte pocit přílišné svázanosti danými pozadími v LAB? Mám pro vás pár nápadů, jak své aktivity pro děti oživit.

05.05.2016
PÍpání Mgr. Hana Ulíková

Také máte radost, když se vám podaří uskutečnit myšlenku, která se vám už dlouho honí hlavou? Mně se toto povedlo 14. 3. 2016. A o to větší radost ..

04.05.2016
Metody badatelské výuky s PASCO Sensorium Iva Loužecká

PASCO Sensorium v hodinách přírodních věd a metody jejich využití při badatelské výuce na různých stupních vzdělávání jsou hlavními tématy tohoto č..

02.05.2016
Nejnovější verze SMART Výukového softwaru 16 Antonín Růžička

Kanadská společnost SMART Technologies koncem dubna představila nejnovější verzi balíčku SMART Výukový software, verzi 16.

30.04.2016
Zeptali jsme se dětí... Ivana Křístelová

Čtvrťáci ze základní školy JUDr. Mareše již od podzimu 2015 testují novou verzi programu SMART Notebook 15. Nejdříve jako demoverzi, ale nyní již m..

Aplikace Včelka pomáhá učitelům na ZŠ indiv.. Karolína Napravilová

Klesající čtenářská gramotnost českých dětí je stále palčivým tématem. Náprava je však v prostředí inkluzivního školství velmi náročná vzhledem k o..

SMART Notebook nyní i s interaktivním proje.. Karolína Napravilová

Nejrozšířenější software SMART Notebook nyní získáte i s nákupem dotykového interaktivního projektoru Epson.

První hrátky s QR kódy ve druhé třídě Mgr. Martina Vokounová

Zakončili jsme projekt Afrika netradičním způsobem. S kolegyní jsme přichystaly dětem africkou stezku v prostorách naší školy, na které děti získáv..