22.08.2016
Přichází nová verze SMART Výukového softwar.. Antonín Růžička

Celá nová verze SMART Výukového softwaru (SMART Notebook 16.1) výrazně posunuje funkcionality směrem k zapojení žáků do výuky pomocí žákovsk..

24.06.2016
Vyhlášení ŠABLON PRO MŠ A ZŠ I. - Výzvy č. .. Andrea Jahnická

Řídicí orgán OP VVV vyhlásil dne 23. června 2016 výzvy č. 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I ..

23.06.2016
Olympijský park Rio-Lipno Karolína Napravilová

Přemýšlíte kam vyrazit s dětmi v srpnu? Přijďte si zasportovat do letního olympijského parku na Lipně.

17.06.2016
Jak získat SMART Notebook? Antonín Růžička

SMART Výukový sw, jehož součástí je i SMART Notebook můžete stáhnout ze stránek výrobce - https://education.smarttech.com/en/products/notebook/..

14.06.2016
Soutěžte o ceny s projektem Kraje pro bezpe.. Mgr. Hana Hyksová

Soutěž je realizována v rámci projektu „Kraje pro bezpečný internet“ pro žáky a studenty základních a středních škol. Do třetího ročníku proje..

07.06.2016
METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – Staronové n.. Mgr. Kateřina Jeřábková

Už jste si aktualizovali svůj SMART software? Jestliže postrádáte některé z flashových aktivit ze starších verzí, udělejte to co nejdříve. Něk..

01.06.2016
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu Karolína Napravilová

Na přelomu letošního dubna a května proběhl na vybraných školách průzkum spokojenosti s řešeními dodávanými společností AV MEDIA, a.s.

31.05.2016
Výukový program Jíme zdravě a s chutí Karolína Napravilová

Informační centrum bezpečnosti potravin Ministerstva zemědělství vytvořilo pro interaktivní tabule nový výukový program "Jíme zdravě a s chutí".