29.09.2019
ČŠI: Jak jsou na tom školy s výukou jazyků? Zdroj: ČŠI

Česká školní inspekce zveřejnila tematickou zprávu, která je souhrnným výstupem inspekční činnosti zaměřené na rozvoj jazykové gramotnosti na ZŠ a ..

24.09.2019
Aplikace pro roboty VEX nově Antonín Růžička

VEX robotics představili úplně nový software VEXcode .

19.09.2019
Umíme to – online cvičebnice Mgr. Hana Ulíková

Ráda bych vám představila online cvičebnici Umíme to, která se hodí pro různé způsoby výuky i pro domácí procvičování. Systém tohoto portálu nabízí..

06.09.2019
Realizace EU Šablon II začíná - vyberte si .. Ivana Melíšková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí pře..

06.09.2019
Je čas rozjet kroužky a kluby robotiky Ivana Melíšková

Začíná nový školní rok a s ním se ve školách, ale i družinách, DDM a střediskách volného času rozjíždí kroužky. Zájem dětí a p optávka rodičů po kr..

Konference učitelů interaktivní výuky 2019 Cecílie Krejcarová

Stejně jako každý rok i letos mezi dny 19. - 21. srpna proběhlo Setkání lektorů neboli Konference učitelů interaktivních technologií AV MEDIA, kter..

Projektové dny - od povelu k robotice Anna Dravecká

Projektové dny - "strašák" pro mnohé učitele...nebo pro některé pohodový den.

Co by vás mohlo zajímat k Šablonám I i Šabl.. Andrea Jahnická

Shrnujeme vám pár důležitých informací k ukončování Šablon I a zároveň, co neopomenout při zahájení Šablon II.