23.04.2019
Přihlaste se k testování SAM Labs Klára Borečková

Máte na škole kroužky robotiky a programování a zajímala by vás novinka na trhu stavebnice SAM Labs? Nebo o robotice zatím jen uvažujete a hledáte ..

SAM labs u zápisu do prvních tříd Ing. Veronika Šolcová

Ve dnech 2. a 3. dubna 2019 se na škole ZŠ nám. Míru v Novém Boru konal zápis do prvních tříd. Loni i letos jsme s Klubem robotiky připravili pro n..

05.04.2019
Cloudový nástroj PDF24 Tools, aneb pracujem.. Ing. Alexandr Fales

Potřebujete rychle a snadno něco udělat s PDF souborem, nebo jiný soubor na PDF převést? Pak je tu tento nástroj právě pro Vás.

02.04.2019
Časté dotazy k šablonám na stránkách MŠMT Andrea Jahnická

Víte, že MŠMT publikuje každý měsíc nejčastějšíc dotazy, který obdrží? V současné době vybírá dotazy směrem k výzvě šablony I, ale i k nové výzvě š..

Vezměte žáky na PIXAR! Stáhněte si připrave.. Ivana Melíšková