05.09.2019
Co by vás mohlo zajímat k Šablonám I i Šabl.. Andrea Jahnická

Shrnujeme vám pár důležitých informací k ukončování Šablon I a zároveň, co neopomenout při zahájení Šablon II.

26.06.2019
Žáci s roboty VEX ovládli Letňany Karolína Napravilová

Závěr školního roku patřil v areálu PVA v pražských Letňanech celorepublikovému finále robotické soutěže VEX IQ Challenge. V úterý 25. 6. 2019 se z..

21.06.2019
Více než 200 interaktivních cvičení s okamž.. Ivana Melíšková

Víte, že ve Fredově knihovně na vás čekají desítky interaktivních cvičení, která jsou po vypracování okamžitě vyhodnocena? Vybrat si můžete z mater..

21.06.2019
Učíme jazyky lépe - termíny podzimních setk.. Ivana Melíšková

Dejte si již nyní do kalendáře termíny podzimních regionálních setkání uživatelů jazykové laboratoře Robotel. Praktické zkušenosti a tipy pro začá..

19.06.2019
Nová generace interaktivních materiálů OUP Oxford University Press

Classroom Presentation Tool je novou generací interaktivních materiálů a náhradou za dnes již technologicky překonaný systém tzv. iTools.

Od prváku k maturitě – matematika s nadhled.. Nakladatelství Fraus

Získejte zdarma až 5 vzorků nové hybridní učebnice středoškolské matematiky !  Na každé stránce jsou umístěny unikátní kódy, které umožňují ..

Pracovní sešity s nadhledem - napište si o .. Nakladatelství Fraus

Nové hybridní pracovní sešity jsou nejjednodušším způsobem, jak využít ve výuce žákovská zařízení. Nyní můžete získat až 2 vzorky zdarma. Vyberte s..