29.08.2023
Doporučené rozvojové linky DVPP ze Šablon Ivana Melíšková

Začínáte se rozhlížet po kurzech, abyste využili Šablony? Vsaďte na roky prověřenou kvalitu a dejte tomu čas. J asně se ukazuje, že pro úspěšnou i..

18.07.2023
Videokvízy – snadno a rychle Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Opět se vrátíme k aplikaci BookWidgets. Novinkou aplikace je možnost tvorby video kvízů, což posiluje její konkurenci například oproti aplikac..

Cheopsohraní – realizace Mgr. Hana Ulíková

Dějepis + robotika + matematika = Cheopsohraní Tak nám tato podivná rovnice vyšla! Chystali jsme se na řešení poměrně dlouho, ale stálo to za ka..

Roboti VEX ovládli prostory O2 Arény Karolína Napravilová

Závěr školního roku již tradičně patří robotické soutěži VEX IQ Challenge. Tentokrát se v prostorách O2 Arény do bojů zapojilo 22 týmů z ..

13.06.2023
Chat GPT jako pomocník učitele - Oprav text.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Často u aplikacích podobných Chat GPT řešíme výhradně to, jak zjednoduší výuku žáků, jak za ně bude pracovat apod. Proč se ale nepodívat na nástro..

13.06.2023
Chat GPT jako pomocník učitele - Vytvoř mi .. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Často u aplikacích podobných Chat GPT řešíme výhradně to, jak zjednoduší výuku žáků, jak za ně bude pracovat apod. Proč se ale nepodívat na nástroj..

Upgradujte zdarma na SMART Notebook 23 Ivana Melíšková

Aktuální software by měl být samozřejmostí, jak z uživatelského pohledu (nové funkce, vylepšené ovládání), tak z pohledu technického (bezpečnostní ..

Proč je tabule stále centrem třídy Ivana Melíšková