11.03.2021
Kluby robotiky a zábavné logiky ze Šablon III Antonín Růžička

V rámci další vlny Šablon III lze opět zřizovat kluby robotiky, zábavné logiky či ICT. Přemýšlíte o tom?  V klubech robotiky se často po..

02.03.2021
Prowise Touch Table Tools – aktivity pro MŠ.. Antonín Růžička

Aktivity Touch Table Tools jsou součástí softwaru Prowise Presenter – od ledna 2021 je již k dispozici jen jako webová aplikace.

23.02.2021
Peníze pro školu máte na dosah ruky Karolína Napravilová

Pomůžeme vám je získat s pomocí výzvy Šablony III Chtěli byste zmodernizovat výuku na své škole? Poslední šanci máte na jaře 2021 díky d..

22.02.2021
Příklady aplikací s //code.Node převzato z Pasco.cz

//code.Node je uživatelsky škálovatelným produktem, uspokojujícím studenty všech úrovní. Jeho pět senzorů (mg. pole, akcelerometr, světlo, teplota..

18.02.2021
Doporučení pro distanční výuku Ivana Melíšková

Neexistuje jeden univerzální návod, jak učit distančně. Přístup na 1. stupni nebude stejný se SŠ. Matematika na dálku bude asi vypadat jinak než pr..

18.02.2021
Zdravé prostředí ve třídách – jak na to? Ivana Melíšková

Hluk ve škole? Celý den pod umělým světlem zářivek? Jistě o tom víte své. Přestože akustika i osvětlení ve školských zařízeních podléhají hygienic..

16.02.2021
Využijte příležitost nakoupit 2 tabule se 4.. Karolína Napravilová

Do konce března máte možnost koupit 2 interaktivní tabule SMART Board 885 se slevou.

16.02.2021
Návaznost personální podpory pro SŠ a VOŠ převzato z MŠMT

Řídicí orgán OP VVV zveřejňuje informaci o návaznosti personální podpory škol z výzev šablony SŠ a VOŠ II a Implementace Krajských akčních pl..