Výuka v MŠ v Článcích (14)

19.04.2021
Distanční výuka v MŠ Dagmar Nebuželská

Základní školy učí v režimu distanční výuky s krátkými přestávkami již téměř celý rok. Když jsem si vzpomněla na první dny své online výu..

10.12.2020
Malotřídka v dnešní době: nevýhoda, či naop.. Jana Peřinová

Jsme spádovou školou pro žáky ze dvou malých obcí v příhraniční oblasti se Slovenskem. Pocet žáků naší ZŠ v Pitíně se pohybuje v rozmezí 45–70..

02.12.2020
Integrace SMART sw do MS Teams a Google Ivana Melíšková

Oproti běžné výuce ve třídě je na dálku mnohem těžší udržet pozornost, aktivizovat žáky a zapojit je. Ve třídě používáte interaktivní tabuli a..

03.11.2020
Stále můžete nakupovat digitální učební pom.. Karolína Napravilová

Digitální učební pomůcky nejsou jen notebooky nebo počítače. Mimořádné prostředky od MŠMT můžete využít i na nákup důležitých doplňků, které zkvali..

Více z článků

Výuka v MŠ ve Videích (8)

Více z videí

Výuka v MŠ ve Vzdělávání (10)

Vypsané termíny: 29.05.2021

Určeno pro: Učitel