26.03.2024
Převrácená výuka Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Převrácená výuka (Flipped classroom) někdy označovaná za metodu integrovaného učení se vyznačuje tím, že úvodní prezentace učiva či jeho základní n..

14.03.2024
Využití nástroje Canva ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Relativně často realizujeme se žáky aktivity, které vyžadují následně prezentace jejich činností, je jedno, zda se jedná o referáty, prezentování v..

01.03.2024
ChatGPT jako konverzační asistent a nástroj.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Nástroj ChatGPT lze využít jako konverzačního asistenta, se kterým mohou komunikovat žáci a učitel je může doplňovat. Případně lze využít nástroj j..

07.02.2024
Interaktivní pracovní listy – Wizer.me Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Rádi objevujete nové nástroje pro tvorbu interaktivních pracovních listů? V tom případě si vyzkoušejte aplikaci Wizer.me . Pracovní listy se autom..

29.01.2024
Robotel SmartClass nejen jako nástroj auton.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Multimediální jazyková laboratoř umožňuje podpořit autonomní učení žáků, individualizovanou a personalizovanou výuku. Taktéž je práce s laboratoří..

12.01.2024
Nearpod a jeho využití ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete během výuky pracovat s jednou prezentací a nepřepínat ji ani ve chvíli , když chcete s žáky hrát kvíz nebo je zapojit do skupinové prác..

03.01.2024
Miro – virtuální tabule Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete tvořit myšlenkové mapy, online zápisy, časové osy, šablony na programy akcí (workshopy, projektové dny, konference), podklady pro icebreake..

14.12.2023
Blooket – dělejte kvízy zábavněji a dejte š.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Pokud se vám již omrzel Kahoot, Quizizz i Quizlet, tak vyzkoušejte Blooket (https://www.blooket.com/). Tento nástroj oceníte i pokud nejste fanou..

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů