30.05.2023
Využití ClassVR ve výuce cizího jazyka - oc.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Patří virtuální realita do výuky cizího jazyka? Je možné snadno s virtuální realitou začít, i když není učitel odborníkem na tuto oblast?

Chat GPT ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Patří umělá inteligence do výuky? Jak ji využít snadno k podpoře rozvoje kritického myšlení žáků? Využití umělé inteligence nejen ve výuce si ..

18.04.2023
Kolo štěstí - Snadná aktivizace studentů na.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

V aplikaci BookWidgets si můžete vytvořit jednoduchá kola štěstí, které mohou aktivizovat studenty k opakování gramatiky nebo k rozv..

22.02.2023
Multimediální jazyková laboratoř Robotel se.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Při určitém způsobu využívání jazykové laboratoře lze podpořit autonomní učení žáků a zajistit tak rozvoj jejich mluveného projevu v cizím jazyce. ..