Zahrajte si osmisměrku. Využijte buď obrázků, nebo klikněte na obdélník vpravo a objeví se slovní zadání.

Datum vložení: 31.05.2024

Léto - osmisměrka

Datum vložení: 31.05.2024

Léto osmisměrka
SMART Notebook 14 a výše

Oblečte děti podle popisků.

Datum vložení: 28.05.2024

Clothes - summer
SMART Notebook 14 a výše

Pro řešení osmisměrky máte dvě možnosti. Buď ponecháte pouze obrázkové zadání, nebo si můžete nechat zobrazit seznam slov pod světle modrým tvarem - stačí kliknout na tvar a ten odletí. Potom můžou žáci spojit obrázek se slovem, hledat slovo v osmisměrce a nakonec obrázek škrnout. Pozn. pozor na lodě, v osmisměrce jsou obsažena slova LOĎ a PARNÍK.

Datum vložení: 18.04.2024

Osmisměrka - doprava
SMART Notebook 14 a výše

Žáci si upevňují znalosti ohledně podstatných jmen rodu ženského skloňujících podle vzoru píseň a kost.

Datum vložení: 21.03.2024

Poznámka hodnotitele: DUA, Lumio
Vzory píseň a kost
Externí odkaz

Roztočte kolo štěstí a pojmenujte květinu, jejíž číslo padlo na kole štěstí.

Jarní květiny 6
SMART Notebook 14 a výše

Roztočte kolo štěstí a spojte perem květinu a barevnou výseč, která byla vybrána na kole štěstí.

Jarní květiny 5
SMART Notebook 14 a výše

Roztočte kolo štěstí a pojmenujte všechny květiny barvy, která padla na kole štěstí. Správně pojmenované květiny může žák odkliknout a ony zmizí. Nesprávně pojmenované zůstávají na stránce, dokud je třída (jiná skupina žáků) nedokáže správně určit.

Jarní květiny 4