Osmisměrka zadaná obrázky

Datum vložení: 26.11.2019

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

Hra domino je tvořena obrázkem a vyjmen. slovem. Cílem je sestavit z kartiček uzavřený obdélník.

Datum vložení: 26.11.2019

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

Digitální učební aktivita, aktivita Tvůrce cvičení slouží k přiřazování vyjmenovaného slova k obrázku. V aktivitě je nastaveno, že slova nezmizí, ale přichytí se na střed obrázku, aby byla stále viditelná.

Datum vložení: 24.11.2019

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

Obrázky znázorňují některá vyjmenovaná slova, cílem aktivity je si zopakovat vyjmenovaná slova a obrázky roztřídit podle toho, jestli patří do vyjmen. slov po B, nebo L.

Datum vložení: 24.11.2019

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

Přetažením I, Í, Y a Ý z panelu do slova děti doplňují mezery ve slovech. Kontrolu provádí učitel.

Datum vložení: 18.11.2019

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

Digitální učební aktivita je určena pro čtení žáků - jde o třídění slov - žáci mají nářadí umístit do kůlny (slova i obrázky)

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita