Rozdělte děti do dvou skupin. Skupiny pojmenujte a napište jejich názvy do tabulky, kam si děti budou umísťovat zelené smajlíky, když uhodnou zvíře skryté na obrázku. Přesuňte části obrázků do středu plochy a odmaskujte obrázek (přes šipku v pravém horním rohu obrázku). Odmaskované obrázky můžete schovat za tabulku se smajlíky.

Datum vložení: 31.05.2020

Pomozte zelináři vyskládat zboží správně do regálu - třídění obrázků do skupin OVOCE a ZELENINA. Materiál můžete použít i do cizích jazyků.

Datum vložení: 30.01.2020

Zábavný kvíz s monstry - 8 otázek pro zodpovězení na žákovských zařízeních

Datum vložení: 17.11.2019

Hrajeme si s čsly

Datum vložení: 29.09.2019

Poznámka hodnotitele: materiál ze školení SNB12 - Metodika efektivního zapojení interaktivní tabule do výuky

Doplňující materiály

DUM zaměřený na procvičení základních barev.

Datum vložení: 25.09.2019

Tento výukový materiál vznikl jako absolventská práce po školení SNB12. Zaměřuje se na grafomotoriku, procvičení paměti a pozornosti, na morální výchovu.

Datum vložení: 13.09.2019

Poznávání barev

Datum vložení: 09.09.2019
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Materiál slouží k procvičení učiva o ročních obdobích.

Datum vložení: 09.05.2019