Nalezeno 119 výsledků

Rozdělte děti do dvou skupin. Skupiny pojmenujte a napište jejich názvy do tabulky, kam si děti budou umísťovat zelené smajlíky, když uhodnou zvíře skryté na obrázku. Přesuňte části obrázků do středu plochy a odmaskujte obrázek (přes šipku v pravém horním rohu obrázku). Odmaskované obrázky můžete schovat za tabulku se smajlíky.

Předmět: Prvouka
Datum vložení: 31.05.2020
Uhodněte zvíře
SMART Notebook 14 a výše

Vyberte si obrázek k vybarvení. Použijte pastelky, pokud chcete míchat barvy. Můžete zvolit i širší stopu pastelky. Štětec stopu překrývá. Obrázky jsou stažené ze SMART Exchange.

Datum vložení: 28.05.2020
Vybarvování
SMART Notebook 14 a výše

Spojte pomocí pera, pastelky, nebo štětce z grafických nástrojů barvu z vodovek s místem, které je vybarveno stejnou barvou. Pozor na míchání barev - např. u mraku.

Datum vložení: 28.05.2020
Spojování - barvy
SMART Notebook 14 a výše

Vytáhněte si celá obrázek k procvičování jemné motoriky. Odemkněte ho, pokud ho chcete zvětšit. Aktivita je zaměřena na procvičování oblouků, vlnovek, rovných čar a kruhů. U všech obrázků (kromě vlaku, kde se kreslí další koleje) je červený počáteční bod, odkud můžete čáry začít psát. Po odemknutí obrázků můžete vše zkopírovat a vytisknout na pracovní list.

Datum vložení: 27.05.2020
Uvolňovací cviky 2
SMART Notebook 14 a výše

Aktivita obsahuje 6 uvolňovacích cviků. Vytáhněte si zvířátkovou záložku a umístěte uvolňovací cvik na plochu. Nechte dětem tvary obkreslit. Kočička má klubíčko, žabky různé druhy obloučků, motýli létají do vlnovek a zajíc běží cik cak. Obrázky si můžete zkopírovat a využítt k tisku pracovního listu.

Datum vložení: 27.05.2020
Uvolňovací cviky
SMART Notebook 14 a výše

Poskládejte kartičky jako ve slovním fotbale - můžete si zahrát se skupinami na čas, pokud máte tabuli s multidotykem. Každá řada slov je psaná jiným fontem.

Datum vložení: 24.05.2020
Slovní fotbal pro prvňáky
SMART Notebook 14 a výše

Na hodinách vlevo nejprve nastavujte čas pomocí otáčení ručiček. Na hodinách v pravo vkládejte digitálně zapsané časy a vyjádřete čas správně anglicky.

Datum vložení: 24.05.2020
Time 2
SMART Notebook 14 a výše

Vyhledejte slova označujícíc zvířata. Nachází na hranicích slov. Aktivitu můžete využít i k tisku pracovního listu. Žáci nejdříve kroužkují slova, pak přiřazují obrázek zvířete ke slovu v kroužku ve větě.

Datum vložení: 21.05.2020
Skrývačka - zvířata
SMART Notebook 14 a výše

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů