Kvíz s monstry - 10 otázek o novotvé osnově a notách, pro využití na žákovských zařízeních

Datum vložení: 17.11.2019

Poznámka hodnotitele: lektor

DUM slouží k osvojení základních not, pomlk a rytmu. (součástí aktivita SMART lab)

Datum vložení: 09.05.2019

Slouží k osvojení a procvičení základních hudebních nástrojů, jak po vizuální, tak po sluchové stránce. (součástí aktivita SMARTlab)

Datum vložení: 09.05.2019

Žáci si upevňují znalosti týkající se dechových hudebních nástrojů.

Datum vložení: 26.04.2019

Doplňující materiály

Ukázka výkladové části.

Ukázka procvičovací části.

Ukázka prověřování,

Zopakování a procvičení rytmických hodnot not a pomlk

Datum vložení: 26.05.2017

LAB Label reveal

Datum vložení: 24.01.2017

Poznámka hodnotitele: Pro plnou funkčnost SMART LAB doporučujeme naistalovat nejnovější verzi softwaru SMART Notebooku.

LAB Match Em up

LAB Match Em up