Zpět na výsledky ve všech sekcích

Výuka jazyků v Článcích (73)

21.06.2019
Více než 200 interaktivních cvičení s okamž.. Ivana Melíšková

Víte, že ve Fredově knihovně na vás čekají desítky interaktivních cvičení, která jsou po vypracování okamžitě vyhodnocena? Vybrat si můžete z mater..

19.06.2019
Nová generace interaktivních materiálů OUP Oxford University Press

Classroom Presentation Tool je novou generací interaktivních materiálů a náhradou za dnes již technologicky překonaný systém tzv. iTools.

27.05.2019
Výsledky pilotáže Let’s Talk Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík, Mgr. Veronika Menoušková

Na Střední odborné škole Drtinova probíhala pilotáž nové multimediální učebnice Let’s Talk! pro výuku angličtiny, která je vytvořena přímo pro pros..

Na ZŠ Rudolfa Koblice v Kadani zkoušíme nov.. Bc. Jakub Fischer, DiS

Jako lektor AV MEDIA a učitel anglického jazyka jsem byl osloven, abych otestoval novou cvičebnici anglického jazyka nesoucí název „Let’s Talk!” od..

Inovujte své hodiny cizích jazyků Nakladatelství Fraus

Představujeme nové hybridní pracovní sešity 3v1. Sešity jsou výjimečné tím, že obsahují unikátní kód, díky kterému získáte okamžitý přístup k ..

6 kroků k jazykové výuce, která rozmluví va.. Mgr. Veronika Biskupová

Máte jazykovou laboratoř Robotel? Přinášíme vám zákadní tipy, jak docílit kýženého výsledku - rozmluvení žáků v cizím jazyce.

BETT 2019: budoucnost je tady Ivana Melíšková

Každý rok hledáme v lednu v Londýně  inspiraci a trendy pro školství a pak vám zde ukazujeme, jaká asi bude budoucnost technologií ve výuce. A..

08.01.2019
DVPP do šablon II - cizí jazyky Roman Kopecký