17.05.2024
Malí vědátoři ve VIDě Martina Štikarovská

V dubnu se nám podařilo už počtvrté zavítat do brněnské VIDy ( VIDA science centrum ). S našimi kluky (6 a 3 roky) to byla úžasná záležitost. Stráv..

24.04.2024
Digitální kompetence je třeba rozvíjet už o.. Martina Štikarovská

Žijeme v době moderních technologií a naše děti jsou jimi obklopeny - na rozdíl od nás už od narození. Tím, jak se chováme, ovlivňujeme jejic..

03.11.2023
Nové Připravené zdroje ve SMART Notebooku Martina Štikarovská

S další aktualizací SMART Notebooku v tomto roce se nám v záložce Galerie objevila i nová složka Připravené zdroje .

23.09.2020
Robomise ve Šlapanicích odstartovala Martina Štikarovská

Ještě před jarním uzavřením škol jsem se synem a s Ozoboty navštívila ZŠ Šlapanice. Škola má 10 vlastních ozobotů EVO a několik stavebnic Lega (ta..

23.09.2020
Začínáme s robotikou Martina Štikarovská

Z lednové robotické konference pro lektory jsem si odvezla dva ozoboty (verze BIT), spoustu inspirace (díky Štěpánce Baierlové a Evě Fanfulové) a ..

25.03.2020
Slovníček k online aplikacím Kahoot a Quizizz Martina Štikarovská

V době online výuky a webinářového boomu jsem některým kolegyním a kolegům na webináři slíbila, že napíšu "tahák" pro ty, kterým se líbí aplikace ..

03.02.2020
Šikovné nástroje pro třídění žáků do skupin Martina Štikarovská

Skupinovou výukou jsem posledních pár let žila, velmi mě bavila a byla jsem pyšná na své žáky, jak pravidla střídání se ve skupinách bravurně zvlá..

03.02.2020
Hledáte staré stránky SMART Exchange? Martina Štikarovská

Určitě jste si už všimli, že staré stránky SMART Exchange od SMART Technologies se počátkem září 2019 změnily. Nyní jsou v novém modernějším hávu..

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů