Soutěžní sezóna VEX IQ RoboticsCompetition .. Karolína Napravilová

Letošní soutěžní sezóna, která nese podtitul Full Volume začala již na konci loňského kalendářního roku. Už od prosince do února si zúčastněné týmy..

15.10.2023
Učíme se angličtinu lépe! Radka Konečná

Základní škola, Liberec, ul. 5. května již tři roky vyučuje cizích jazyky v multimediální učebně od AV MEDIA Systems.

29.08.2023
Doporučené rozvojové linky DVPP ze Šablon Ivana Melíšková

Začínáte se rozhlížet po kurzech, abyste využili Šablony? Vsaďte na roky prověřenou kvalitu a dejte tomu čas. J asně se ukazuje, že pro úspěšnou i..

Virtuální realita ve výuce na ZŠ Vratislavi.. ZŠ Vratislavice nad Nisou

Díky virtuální realitě (VR) se podíváte, kamkoliv vás napadne. Třeba do Ameriky.

(Ne)obyčejné sčítání Hana Ulíková

Už je to nějakou dobu, kdy jsme se online spojily třídy z různých škol a věnovaly se nějakému zajímavému matematickému tématu. Přece jenom jsme mě..

Provedeme vás robotikou krok za krokem Ivana Melíšková

Rozhodli jste se pro robotické sady VEX nebo nákup právě zvažujete? Prodejem pro nás spolupráce nekončí, provedeme vás robotikou krok za krokem. V&..