10 000 testových úloh (profesionální obsah pro SMART Response)

Po každé vyložené problematice si učitel potřebuje prověřit pochopení probrané látky žáky / studenty. Nejčastější formou takového prověření je ústní zkoušení, případně nějaký opakovací test. V prvním případě bohužel nezískáte zpětnou vazbu od všech žáků, v druhém případě získáváte zpětnou vazbu v okamžiku, kdy už je probrán větší celek látky a je problematické se k výkladu vracet. Nakladatelství Fraus přišlo s řešením v podobě průběžného testování ve všech předmětech. FlexiTest je navíc plně integrovatelný s hlasovacím systémem SMART Response!

FlexiTest = FlexiTestAutor + FlexiÚlohy

FlexiTest je revolučním nástrojem pro průběžné testování. S tímto nástrojem si můžete na jedno kliknutí vygenerovat tolik testů, kolik chcete. Test můžete zadat tištěný i elektronický a FlexiTestautor jej za Vás automaticky vyhodnotí.

• testové úlohy včetně multimédií, které kompletně pokrývají učivo druhého stupně
    • snadné sestavení různých variant testu
    • vyhledávání a filtrování podle RVP, témat, náročnosti, časové dotace apod.
    • integrováno se systémem SMART Response

Pro testy si můžete připravit své vlastní úlohy, nebo využít už připravené otázky.

• tvorba vlastních testových úloh, které lze jednoduše vyhledávat a filtrovat podle různých kritérií (např. témat, náročnosti, časové dotace, klíčových slov, Bloomovy taxonomie
    • rychlé prověření vykládané problematik
    • objektivní srovnávání žáků
    • včasné odhalení objektivních důvodů neúspěchu jednotlivce
    • vyhledávání a filtrování podle RVP, témat, náročnosti, časové dotace apod.
    • snadné sestavení různých variant testu
    • flexibilní výstupy – tisk i on-line testování
    • možnost off-line práce bez internetu

FlexiÚlohy

Tvorba vlastních testových úloh pro všechny předměty může být časově náročnou záležitostí. Proto pro vás Nakladatelství Fraus připravilo sadu 10 000 testových úloh pro téměř všechny předměty na druhém stupni základních škol. Při sestavování testu pouze zadáte učivo, na jehož opakování se chcete zaměřit, určíte počet úloh, náročnost testu a během několika minut máte test připravený. Ve FlexiÚlohách naleznete jak klasické otázky s výběrem odpovědí, tak celou řadu dalších typů otázek:

• přiřazovací
    • uspořádací
    • skupiny úloh
    • otevřené
    • dichotomické (odpověď ano - ne)

Již takto rozmanité testové úlohy jsou v mnoha případech obohaceny o videa, animace, fotografie a další multimédia.