21.01.2013
Počítače v rukou žáků - SMART Digitální třída Iva Loužecká, DiS.

SMART Digitální třída je první, a v současné době jediné kompletní řešení pro digitální třídu s vyřešeným propojením jednotlivých komponent, ovlá..

14.01.2013
Webináře – moderní forma vzdělávání pedagogů Iva Loužecká, DiS.

Své znalosti a dovednosti v práci s autorským programem SMART Notebook můžete zdokonalit na webinářích různých typů.  Aby pro Vás účast na semináři..

06.12.2012
Máme za sebou velmi úspěšnou podzimní sezon.. Jana Francová

O úspěšnosti podzimní sezony SMART Klubů svědčí nejen vysoká návštěvnost, ale i nadšení účastníků. Přečtěte si o SMART Klubech více.

03.12.2012
Nakladatelství ALTER má své interaktivní uč.. Iva Loužecká, DiS.

Elektronické učebnice rozšířené o interaktivní cvičení, které aktivně zapojí žáky do výuky.

27.11.2012
Webináře nabízejí nové možnosti vzdělávání .. Iva Loužecká, DiS.

Máte chuť vyzkoušet netradiční formu školení?  Vadilo vám složité cestování do vzdálených měst na kurz, ale nechcete přijít o možnost interakce ..

29.10.2012
(R)evoluční autorský nástroj v (r)evoluční .. Iva Loužecká, DiS.

Vážení učitelé, protože máme k dispozici novou verzi autorského nástroje SMART Notebook 11 , chystáme pro vás také novou učebnici = cvičebnici..

24.09.2012
Interaktivní výuka na střední škole nabízí .. Josef Mach

Do tříd studentů digitální generace vstupují interaktivní tabule a počítače, které již mnozí znají ze základní školy. Technologie studenty obklopuj..