18.04.2012
Tipy a triky pro hlasovací zařízení SMART R.. Josef Mach

Již dříve jsme vás seznámili s možnostmi hlasovacího zařízení SMART Response. V tomto článku zveřejňujeme vaše tipy a triky pro SMART Response.

29.03.2012
Licencování SMART Notebooku Ivana Melíšková

Oblíbený a rozšířený autorský nástroj SMART Notebook pro školy má velmi přívětivou licenční politiku, patříte-li mezi uživatele SMART produktů, nem..

29.03.2012
Projekt VZDĚLÁNÍ21 v TV Metropol Ivana Melíšková

Sledujete pořad Supermáma, který vysílá TV Metropol? V průběhu března byli hosty debaty ve studio různí zástupci projektu VZDĚLÁNÍ21. Pokud jste ne..

23.03.2012
Výukové zdroje pro střední školy na internetu Josef Mach

Využijte při tvorbě digitálních učebních materiálů volně použitelných výukových zdrojů a multimediálních souborů na internetu.

23.03.2012
Matematické hřiště Josef Mach

Prozkoumejte hry, které vtáhnou žáky do učení zábavnou formou.

22.03.2012
Inovativní DUMy: pracujte se SMART vizualiz.. Josef Mach

SMART Vizualizér umožňuje snadno a rychle promítnout mnohé předměty a prohlížet experimenty v reálném čase na interaktivní tabuli.

22.03.2012
Kritéria hodnocení na VeŠkole.cz - hodnocen.. Josef Mach

Seznamte se s kritérii pro hodnocení nahraných výukových hodin na portál VeŠkole.cz. Jak jsou hodnoceny vaše DUMy?

01.03.2012
10 000 testových úloh (profesionální obsah .. Ivana Melíšková

Po každé vyložené problematice si učitel potřebuje prověřit pochopení probrané látky žáky / studenty. Nejčastější formou takového prověření je ústn..