25.09.2014
Moderní technologie pomáhají jazykářům na Z.. Karolína Napravilová

Naučit se cizí jazyk, komunikovat v něm, okamžitě reagovat na dotaz v angličtině, němčině či francouzštině, vést v  daném jazyce rozhovor  -   akti..

23.09.2014
První zkušenost s XC pohledem žáků Michaela Králíková

Během letošního září jsme si na naší škole ZŠ Litvínovská 600 poprvé vyzkoušeli XC zapojit do výuky a to ve fyzice. Zajímaly mě první dojmy žáků, a..

16.09.2014
Vědecký jarmark 2014 Emil Waldhauser

AV MEDIA, a.s. byla hrdým partnerem Vědeckého jarmarku, který úspěšně seznamuje akademickou i širokou veřejnost s kouzlem vědeckých experimentů.

14.09.2014
První zkušenosti s Extreme Collaboration na.. Michaela Králíková

S novou verzí SMART Notebooku 14 přichází nové možnosti způsobu výuky díky integrovaným doplňkům. Vyzkoušeli jsme Extreme Collaboration (dále ..

06.09.2014
Setkání lektorů srpen 2014 z pohledu začína.. Michaela Králíková

Kdo jsou ti lektoři? Co je to za komunitu? Proč se schází i o prázdninách? A má to vůbec smysl? Nekladu si za cíl jednoznačně odpovědět na tyto ..

05.09.2014
Otevření nejnovější 3D učebny v Českých Bud.. Karolína Napravilová

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická v Českých Budějovicích začátkem září slavnostně otevřela novou 3D učebnu.

04.09.2014
Upgrade SMART Notebook za jedinečnou cenu! Karolína Napravilová

Používáte starší verzi SMART Notebook? Kupte si nyní upgrade na verzi 2014 za speciální cenu 990 Kč !

04.09.2014
Akce SMART Board 1+1 ZDARMA Karolína Napravilová

Využijte jedinečnou možnost koupit interaktivní tabuli SMART Board a druhou dostanete ZDARMA!