07.12.2014
METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – Digitalizac.. Ivana Melíšková

Učíte angličtinu? Na střední škole? Hledáte, jak přimět své studenty více mluvit v cizím jazyce? Já také. I s pomocí interaktivní tabule.

07.12.2014
SMART Notebook jako grafický nástroj? Proč .. Michaela Králíková

Potřebujete vytvořit návrh na kalendář? Novoroční přání? Plakát na den otevřených dveří? Grafický návrh na školní trika či dárkový předmět? Zapojte..

04.12.2014
10 DŮVODŮ PROČ využívat tablety a mobily žá.. Iva Loužecká, DiS.

BYOD. To je téma posledního článku 10 DŮVODŮ PROČ roku 2014. Pokusím se vysvětlit, co vlastně tato zkratka znamená, co vám i vašim žákům přinese z..

02.12.2014
Ohlédnutí za podzimními SMART Kluby 2014 Emil Waldhauser

Podzimní konference proběhly v 5 městech Čech i Moravy a celkem se jich zúčastnilo téměř 400 účastníků.

02.12.2014
Nechybujte.cz Karolína Napravilová

První komplexní a aktuální internetový portál o češtině nakladatelství Lingea

26.11.2014