31.05.2013
Máme vítěze soutěže o nejlepší DUM! Iva Loužecká, DiS.

Letošní rok poprvé proběhla během všech regionálních konferencí SMART Klub také soutěž o nejlepší DUM. Pojďme se společně podívat na naše vítěze a ..

27.05.2013
Další jarní sezóna SMART klubů je za námi Karolína Napravilová

O úspěšnosti další sezony SMART Klubů svědčí nejen vysoká návštěvnost, ale i nadšení účastníci. Přečtěte si o SMART Klubech více.

14.05.2013
Konference Učíme jazyky lépe 2013 Veronika Biskupová

Konferencí Učíme jazyky lépe 2013 chceme oprášit myšlenku jazykových laboratoří, připomenout jejich význam a nové možnosti digitálních verzí pro..

02.04.2013
WEBINÁŘE ZDARMA do konce školního roku 2012.. Iva Loužecká, DiS.

Rádi bychom Vás i nadále podporovali v dalším vzdělávání formou našich webinářů, moderní formy on-line školení, a proto pro Vás chystáme množství n..

26.03.2013
Konference SMART klub pro Mateřské školy Tomáš Přáda

Společnost AV MEDIA uspořádala 5. března další ročník Odborné konference pro zástupce předškolního vzdělávání s názvem SMART Klub.

28.02.2013
Extreme Collaboration - nové možnosti zapoj.. Iva Loužecká, DiS.

Prvek Extreme Collaboration (XC) pro SMART Notebook™ nabízí větší zapojení žáků s pomocí žákovských zařízení a interaktivní tabule SMART Board®. Um..

25.02.2013
SMART Klub - soutěž o nejlepší DUM - PRAVIDLA Iva Loužecká, DiS.

Zúčastněte se regionálních konferencí SMART Klub aktivně! Nahrajte svůj nejlepší DUM pro využití na interaktivní tabuli SMART Board a hrajte o hodn..

29.01.2013
Experimentujeme ve výuce přírodních věd na ZŠ Iva Loužecká, DiS.

Za finanční podpory z fondů EU a ze státního rozpočtu ČR vzniká ucelený komplex digitálních učebních materiálů pro experimentování v přírodních věd..