27.11.2012
Realizace webinářů s pomocí SMART Bridgit Iva Loužecká, DiS.

Stačí běžný počítač s připojením k internetu a prostřednictvím programu Bridgit může probíhat výuka nebo školení na dálku.

27.11.2012
Webináře nabízejí nové možnosti vzdělávání .. Iva Loužecká, DiS.

Máte chuť vyzkoušet netradiční formu školení?  Vadilo vám složité cestování do vzdálených měst na kurz, ale nechcete přijít o možnost interakce ..

29.10.2012
(R)evoluční autorský nástroj v (r)evoluční .. Iva Loužecká, DiS.

Vážení učitelé, protože máme k dispozici novou verzi autorského nástroje SMART Notebook 11 , chystáme pro vás také novou učebnici = cvičebnici..

24.09.2012
Dvě jedničky za to stojí aneb SMART Noteboo.. Josef Mach

Začal nový školní rok a učitelé nyní mohou využívat možnosti a funkce nové verze autorského software SMART Notebook 11. NeDUMají a snadno tvoří int..

24.09.2012
Interaktivní výuka na střední škole nabízí .. Josef Mach

Do tříd studentů digitální generace vstupují interaktivní tabule a počítače, které již mnozí znají ze základní školy. Technologie studenty obklopuj..

27.08.2012
Nové možnosti s programem SMART Notebook 11 Iva Loužecká, DiS.

Kombinace toho nejlepšího v programu SMART Notebook s tím nejlepším na internetu. Více interaktivity v hodinách díky novým účinnějším nástrojům.

21.05.2012
Požadavky na výukový materiál nahraný na po.. Josef Mach

Portál Veškole.cz se stal nejen prostorem pro aktivní sdílení výukových materiálů, ale současně nevyčerpatelnou studnou plnou inspirace pro vytváře..

18.05.2012