18.05.2012
Vybíráme z testovacích DUMů pro SMART Respo.. Josef Mach

Tentokrát jsme pro vás mezi DUMy na VeŠkole.cz vybrali několik povedených testovacích souborů pro hlasovací systém SMART Response, které vás mohou ..

17.05.2012
Výukový obsah pro MŠ na portále VeŠkole.cz Josef Mach

Na portále VeŠkole.cz jsou nahrané vedle tisíců DUMů pro ZŠ a SŠ také výukové zdroje pro MŠ včetně výstupů dvou zajímavých projektů, které ukazují ..

17.05.2012
Interaktivní výuka už i v MŠ Josef Mach

Nelze popřít, že dnešní generace dětí je zcela odlišná od předchozích generací. Vyrůstají obklopeni moderními technologiemi, jsou pro ně samozřejmo..

16.05.2012
V Náchodě vyrostla další učebna virtuální r.. Barbora Wimmerová

VOŠ stavební a SPŠ stavební Arch. Jana Letzela, Náchod (dále jen VOŠS Náchod) je další ze středních a vyšších odborných škol, které rozšířily řady ..

SMART Notebook 11 přichází Ivana Melíšková

SMART Technologies v těchto dnech uvolnili novou verzi autorského softwaru SMART Notebook. Nová verze SMART Notebook 11 je již k dispozici ke staže..

Jak učit jazyky moderně a efektivně Ivana Melíšková

Díky moderní výpočetní technice se vybavení jazykových učeben a především výuka jazyků posunula na úroveň 21 století. V době interaktivní výuky, kd..

Přírodní vědy atraktivně Ivana Melíšková

Výuka přírodovědných předmětů je na školách často podceňována a zaujetí dětí pro fyziku či chemii většinou mizí po seznámení se s prvním vzorečkem ..

Vstupte do Klubu ředitelů Ivana Melíšková

Jste ředitel školy? Přidejte se do Klubu ředitelů, prostoru na portále VeŠkole.cz určenému právě Vám, kteří každodenně řešíte strategické, rozvojov..