05.09.2016
Provedeme vás šablonami Ivana Melíšková

Ještě jste se EU šablonám nevěnovali? Nevíte, kde začít? Zdá se vám těch pokynů a omezení mnoho? Pomůžeme Vám si informace utřídit a ukážeme cestu,..

05.09.2016
Konference učitelů interaktivních technolog.. Klára Borečková

Také letos se sjela padesátka nejlepších lektorů, aby se zúčastnila každoročního letního setkání lektorů AV MEDIA a načerpala nové vědomosti, pozn..

02.09.2016
Collaborative class 2 aneb jak jsme (spolu).. Martina Vokounová

Metoda Collaborative Class s sebou přináší změnu v učitelově myšlení. Během prvního týdne používání mi došlo, že práce žáka může být mnoh..

02.09.2016
Collaborative class 1 (poděkování za zapůjč.. Martina Vokounová

Novou metodu se zapojením více interaktivních prvků jsme s mými druháky měli možnost vyzkoušet od začátku května do konce června 2016.

31.08.2016
Malá letní škola TOGlic - shrnutí 1. části Hana Slípková

Pokud sledujete TOGlic na Facebooku,mohli jste se o prázdninách setkávat s malou letní školou TOGlic. Prvních 5 lekcí bylo věno..

29.08.2016