Nové učebny přírodních věd z projektu IROP Ing. Veronika Šolcová

Na naší škole jsme vybudovali dvě nové učebny z projektu IROP (Učebny cizích jazyků a přírodních věd ZŠ  nám. Míru, Nový Bor s registračním č..

Výzva č. 02_18_067 Implementace strategie d.. Andrea Jahnická

31.10.2018 MŠMT zveřejnilo finální verzi výzvy, jejímž cílem je propagovat inovativní metody výuky za pomoci digitálních technologií a šířit příkla..

Netradiční využití základních nástrojů SMAR.. Mgr. Martina Štikarovská

Učitelé se dnes už nechtějí trápit se zdlouhavými přípravami písemných prací a pracovních listů. K jejich vytvoření je třeba spousta času a podle m..

05.11.2018
DOMINO: inspirujte se - zapojte se - vyhraj.. NIDV

NIDV se ve spolupráci se svými partnery, mezi nimiž nechybí AV MEDIA, připojuje k významnému roku „osmičkových výročí“ a právě v den, kdy jsme si..

05.11.2018
Komiksy a jejich tvorba on-line Mgr. Filip Jelínek, Mgr. Pavla Sýkorová

Znáte Rychlé šípy, Supermana, Pavoučího muže, postavy legendárního Čtyřlístku - Myšpulína, Bobíka, Fifinku a Pinďu? Potom slovo komiks pro vás není..

Internetové zdroje k matematické gramotnosti Mgr. Pavla Sýkorová

Hledáte podklady do vyučovacích hodin pro zařazení aktivit podporující matematickou gramotnost? Zdroje a dokumenty, které nabízejí aktuální inform..

Testování souborů na přítomnost virů snadno.. Ing. Alexandr Fales

Potřebujete otestovat soubor rychle na přítomnost malwaru nebo virů? Máte pocit, že Váš antivir se chová divně? Pak je tu tento nástroj právě pro V..

Vyhlášení soutěže VEX Challenge 2018/2019 Klára Borečková

V pondělí 8.10. jsme oficiálně vyhlasili další ročník soutěže VEX IQ Challenge 2018/2019. Pro studenty středních škol jsme připravili zcela novou s..