07.05.2019
Tip na školní výlet: zažijte středověkou Pr.. Ivana Melíšková

Blíží se konec školního roku a s ním období školních výletů. Máme pro vás tip na jedinečný zážitek, při kterém se žáci navíc i něco dozví. V centr..

07.05.2019
Veletrh Technologie do škol a soustředění V.. Ing. Veronika Šolcová

24. 4. 2019 se žáci z I. stupně Základní školy v Novém Boru zúčastnili workshopu na veletrhu Technologie do škol v Liberci.  Akce je určena ř..

06.05.2019
Zveme Vás na finále VEX IQ Challenge Ringma.. Klára Borečková

Již 25.6. 2019 nás čeká finále 2. ročníku robotické soutěže VEX IQ Challenge s podtitulem Ringmaster II.

28.04.2019
Na Pixar(u) se třídou! Michaela Králíková

Byli jsme „tam“, a tak se s vámi můžeme podělit o své dojmy z výstavy, která představuje animovanou tvorbu světoznámého filmového studia Pixar.

23.04.2019
Staň se členem komunity lektorů AV MEDIA Klára Borečková

AV MEDIA poskytuje školám akreditovaná školení zaměřená na rozvoj pedagogů vedoucí k efektivnímu využití technologií v oblasti čtenářské a matemati..

23.04.2019
Přihlaste se k testování SAM Labs Klára Borečková

Máte na škole kroužky robotiky a programování a zajímala by vás novinka na trhu stavebnice SAM Labs? Nebo o robotice zatím jen uvažujete a hledáte ..

SAM labs u zápisu do prvních tříd Ing. Veronika Šolcová

Ve dnech 2. a 3. dubna 2019 se na škole ZŠ nám. Míru v Novém Boru konal zápis do prvních tříd. Loni i letos jsme s Klubem robotiky připravili pro n..

05.04.2019
Cloudový nástroj PDF24 Tools, aneb pracujem.. Ing. Alexandr Fales

Potřebujete rychle a snadno něco udělat s PDF souborem, nebo jiný soubor na PDF převést? Pak je tu tento nástroj právě pro Vás.