19.09.2018
Řetězová dráha Martin Gembec

Robot je tvořen jednoduchými stroji, jako jsou páky, převody, kola na hřídeli apod. Jedno setkání jsme se rozdělili a každý postavil jeden jednoduc..

10.09.2018
Kluby robotiky a badatelské kluby ze Šablon.. Ivana Melíšková

Díky podpoře z EU projektů si školy mohly zřídit tzv. Kluby zábavné logiky a deskových her. V jejich rámci najde uplatnění algoritmizace a robotika..

Finále robotické soutěže VEX IQ Challenge z.. Klára Borečková

Závěr školního roku patřil celorepublikovému finále robotické soutěže VEX IQ Challenge . V úterý 26. 6. 2018 se v areálu PVA v pražských Letňanec..

25.06.2018
Program Když chceš, tak to dokážeš! Renata Konopíková

Radek Banga inspiruje mladé lidi k životu bez drog, násilí a dalších variant rizikového chování.

Jak motivovat žáky na konci školního roku Mgr. Nela Votápková

Znáte to, je konec května a naši žáci pomalu ale jistě vydávají čím dále méně aktivity. Ostatně to se stává i nám – učitelům.

09.05.2018
Tvoříme bludiště snadno a rychle Ing. Alexandr Fales

Co si představit pod pojmem bludiště? Úkoly k procvičení orientace v rovině. Pokud se rozhodnete ho doplnit dalšími úkoly, může sloužit k procvičov..

03.05.2018