Finále robotické soutěže VEX IQ Challenge z.. Klára Borečková

Závěr školního roku patřil celorepublikovému finále robotické soutěže VEX IQ Challenge . V úterý 26. 8. 2018 se v areálu PVA v pražských Letňanec..

25.06.2018
Program Když chceš, tak to dokážeš! Renata Konopíková

Radek Banga inspiruje mladé lidi k životu bez drog, násilí a dalších variant rizikového chování.

Jak motivovat žáky na konci školního roku Mgr. Nela Votápková

Znáte to, je konec května a naši žáci pomalu ale jistě vydávají čím dále méně aktivity. Ostatně to se stává i nám – učitelům.

09.05.2018
Tvoříme bludiště snadno a rychle Ing. Alexandr Fales

Co si představit pod pojmem bludiště? Úkoly k procvičení orientace v rovině. Pokud se rozhodnete ho doplnit dalšími úkoly, může sloužit k procvičov..

03.05.2018
Zveme vás na Svět knihy 2018 Nakladatelství Fraus

Chcete vidět výukové 3D modely a vyzkoušet si práci s interaktivními učebnicemi na multidotykovém displeji? Zajímáte se o možnosti testování a..

03.05.2018
V sekci Návody najdete nejen SMART, ale i VEX Karolína Napravilová

Víte, že zde na portále VeŠkole.cz existuje sekce návody, kde najdete vše důležité pro Vaši práci nejen s interaktivní tabulí, ale také třeba se st..

Robotika na ZŠ náměstí Míru v Novém Boru Ing. Veronika Šolcová

Ve dnech 20. a 22. března 2018 se na naší škole konaly Dny otevřených dveří na I. stupni. Žáci z Klubu robotiky si pro návštěvníky školy připravili..

09.04.2018
Co je ikigai a potřebujeme ho ve školách? Mgr.Jan Juříček

Ikigai je japonské slovo, které označuje stav vnitřního naplnění. Ikigei je důvod, proč ráno vstáváme.