Školení je určeno pouze pro MŠ Lány

Vzdělávací cíl: Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu. Seznámení s dalšími možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook. Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky. Získat tipy a triky, jak rychle a snadno vytvořit výukové materiály s okamžitým zapojením žáků / studentů ve výuce - probírání nové látky, aktivní vyhledávání informací, opakování probraného učiva, procvičování a fixace. Osvojovat si základy grafických a typologických pravidel při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnostmi využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR. Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz.

Místo konání: Mateřská škola, Lány, Školní 373
Délka: Celodenní
Cena: 1 250 Kč s DPH
26.08.2019

Školení je určeno pouze pro ZŠ Kladno, Zd. Petříka

Místo konání: Základní škola a Mateřská škola, Kladno, Zd. Petříka 1756
Délka: Celodenní
Cena: 1 250 Kč s DPH
30.08.2019

Tato registrace je předběžná - zařazení do pilotní skupiny či na seznam náhradníků Vám bude potvrzeno do konce září.

Místo konání: bude upřesněno (pravděpodobně Hotel Jezerka, Seč)
Délka: Vícedenní
Cena: Zdarma