DVPP do šablon II - čtenářská gramotnost Mgr. Nela Votápková

Pojďme chápat čtenářskou gramotnost komplexně a bez rozdílů! Proč je pro žáky důležitá čtenářská gramotnost? Jak na vyhledávání informací v textu ..

02.12.2018
Vánoční energie Mgr. Michaela Králíkvá

A je to tu zase! Prosinec a Vánoce s ním. Kolik toho zase sním??? Podívejte se s námi, proč jdou často o Vánocích kila nahoru a proč je dobré kvůl..

05.11.2018
Tandemová výuka - reálný tandem Ing. Alexandr Fales

V předchozích článcích jsme si řekli, co tandem je, jaké má přednosti a úskalí a popsali si jednotlivé kroky, jak ho úspěšně zvládnout, neboť kval..

Školení matematické gramotnosti - EU šablon.. Mgr. Hana Ulíková

Při přípravě EU šablon II jsme zúročili všechny zkušenosti z EU šablon I a vzniklo deset osmihodinových školení. Všechna jsou plná aktivit, zdroj..

Začíná ověřování prvních modulů ARUS - Akad.. Ivana Melíšková

Minule jsme vám představili náš projekt Akademie pro řízení úspěšné školy (ARUS) , jehož cílem je vytvořit kvalitní a z praxe vycházející vz..

26.09.2018
ICT je rozjetý vlak a je potřeba do něho ih.. Ing. Alexandr Fales

Svět kolem nás je doslova přesycený informačními a komunikačními technologiemi (ICT). Žáci je berou jako naprostou samozřejmost. Z mé zkušenosti ..

23.09.2018
Slavíme 100 let! Mgr. Michaela Králíková

V letošním roce si připomínáme 100. výročí vzniku českého samostatného státu. Ve školách na to nezapomínáme a navštěvujeme různé výstavy, uč..

18.09.2018
Vektor sem, vektor tam Mgr. Hana Ulíková

Ráda bych přizvala všechny zájemce na další zbrusu novou online aktivitu. Opět se mi podařilo dát dohromady tři střední školy, jejichž žáci tentok..